YENİ YOL AYRIMLARI (AYDÜĞÜMLERİ BURÇ DEĞİŞTİRİYOR)

17 Temmuz’da hayatımızdaki kadersel faktörlerde önemli rol oynayan Ay düğümleri, Koç-Terazi aksına geçiyor. Böylece önümüzdeki 18 ay boyunca, odağımız ve deneyimlerimiz değişiyor. Kendimizi yeniden keşfe çıkıyoruz. İsteklerimizi, bağımlılıklarımızı, tavizlerimizi, ilişkilerimizi ve cesaretimizi sorgulamaya başlıyoruz.
Ocak 2025’e kadar sürecek bu dönemde, doğum haritamızdaki etkilerine göre, bazı değişiklikler bizi bekliyor. Tüm bu değişimleri, Koç burcunun cesaretine, Terazi’nin diplomatik yönünü ekleyerek gerçekleştirme şansına sahibiz. Bu konuda genel bir fikir vermesi için, Aralık 2004’ten Haziran 2006’ya kadar yaşadığınız önemli konuları hatırlamaya çalışın. En çok odaklandığınız konular, yeniden gündeminizi meşgul edebilir.
Bu süreçte,
-İlişkilerimiz önemli değişime uğrayabilir.
– İlişkilerimizde “Ben-Biz” dengesini kurabilme başarımız test edilebilir.
-İsteklerimizi net olarak belirlememizi sağlayacak olaylar yaşayabiliriz.
-Bizi engelleyen korkularımızla yüzleşebiliriz.
-Özgüvenimizi yeniden inşa edebiliriz.
-Eğer hayatımızla ilgili önemli kararları bizim adımıza başkalarının almasını bekliyorsak, yaşayacağımız bazı olaylar, bize artık kendi sorumluluğumuzu üstlenmeyi öğretebilir.
-Taviz verdiğimiz veya bağımlılık gösterdiğimiz konularda, üzerimizdeki baskı artabilir. Bunlardan özgürleşmek için harekete geçebiliriz.
-Onaylanma ve uyumlu olma ihtiyacımızın yaşamımızdaki etkilerini daha net görebiliriz.
-Liderliğimizi ele alıp çevremizi de önemli ölçüde etkileyebiliriz.