DÜŞÜNCE GÜCÜMÜZÜ KULLANMA ZAMANI(İKİZLER BURCUNDA YENİ AY)

18 Haziran’da Saat 07:38’de İkizler Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İletişim trafiğimizin artacağı günlerdeyiz. Bu süreçte, nerede susup nerede konuşacağımızı bilmek daha fazla önem kazanıyor. Düşüncelerimizin ve seçimlerimizin hayatımızı nasıl şekillendirdiğini değerlendirmek için Yeni Ay’ın bu enerjisinden yararlanabiliriz. Yeni başlangıçlar yapabileceğimiz bu günlerde, Aslan burcundaki Venüs ve Mars, kalbimizin sesini dinlememizi de kolaylaştırıyor.
Bu dönemde, Neptün’ün güçlü etkisiyle, zaman zaman kendimizi yorgun ve güvensiz hissedebiliriz. Kurtarıcı veya kurban psikolojisine girme eğilimimiz artabilir. Kafa karışıklıkları ve aldanmalar da yaşanabilir. Diğer yandan, bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını da fark edebiliriz. Neyse ki, tüm bu karışıklıklara rağmen, Merkür ve Satürn, düşüncelerimizi disiplin altına almamıza yardımcı oluyor. Düşünce gücünü kullanmanın tam zamanı!
Bu 15 günlük süreçte, önemli sözler vermekten kaçınalım. Çünkü, bazı planlarımızı gerçekleştirmekte zorlanabiliriz. Ajandamız değişebilir. Aynı şekilde, etrafımızdakiler de sözlerini tutamayabilir. Esnek olmaya çalışalım. Ani kararlardan kaçınalım.
Bu Yeni Ay’ın etkisiyle, tanınmış bazı kişiler ve yöneticilerle ilgili kayıp haberleri duyulabilir. Bazı skandal haberler ve toplumsal çalkantılar olabilir. Denizlerle, sularla vs. ilgili problemler(Sel baskınları veya gemi kazaları) yaşanabilir. Kadın haklarına yönelik haberler gündeme gelebilir.