YENİ AY ENERJİSİ BİZE İYİ GELECEK

24 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay etkisi, çoğumuzu derinden sarstı. Bu dönemde, bazı şeyler sonlanırken, bazı şeylerin de artık eskisi gibi devam edemeyeceğini gördük. Sanki Dolunay’ın ışığı, görünmezi aydınlattı. Şimdi bizi rahatlatacak bir Yeni Ay geliyor. 8 Mayıs’ta Boğa burcunda oluşacak bu Yeni Ay’da Satürn gezegeni, yeni başlangıçlar yapmamızı ve kararlarımızı uygulamamızı kolaylaştırıyor. Dikkatimizi verdiğimiz her alanda başarılı olma potansiyelimiz de artıyor. Yoğun Boğa burcu etkisini hissedeceğimiz bu günlerde, maddi-manevi değerlerimize, güzellik, huzur ve konfora odaklanıyoruz.
Boğa burcu, güvenli limanlarından uzaklaşmayı pek sevmez. Tanıdık ve huzurlu alanda kalmak ister. Ancak, bu burçta toplanan gezegenler, değişime davetiye çıkarıyor. Oluşacak Yeni Ay’ın etkisi , değişimle beraber yeni şeyleri de inşa etmemizi destekliyor. Üzerimizdeki ağır Dolunay etkisini hafifletiyor.
Bu dönemde, doğada vakit geçirmek, sevdiklerimizle buluşmak, kendimizi ruhen ve bedenen şımartmak, kısacası, Boğa burcunun hakkını vermek bize iyi gelecektir.