YENİ ŞANS VE FIRSATLAR ( JÜPİTER KOÇ BURCUNA GEÇİYOR)

Jüpiter gezegeni, 11 Mayıs’ta Koç burcuna geçecek. 28 Ekim’e kadar bu burçta kalacak. Bu süreçte, hayatımızda şans ve fırsatların karşımıza çıkacağı, büyümenin gerçekleşeceği alanlar değişiyor. Burcumuza ve Yükselen burcumuza göre bizi nelerin beklediğine bakacak olursak;
KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇLAR: Yeni başlangıçlar ve atılımlar yapmak için karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Kendini başarıyla ortaya koyabilirsin. Özgüvenin ve cesaretin artıyor.
BOĞALAR VE YÜKSELEN BOĞALAR: İlerlemene ve gelişimine etki eden korku ve eğilimlerinden kurtulma şansını yakalayabilirsin. Yardım derneklerinde yapacağın çalışmalar da seni olumlu yönde etkileyebilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Geleceğe yönelik hedef ve projelerinde başarılı olma potansiyelin artıyor. Bu konuda sosyal çevren tarafından da desteklenebilirsin.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Kariyerinde ve özel hayatında olumlu etkiler altındasın. Evlilik kararı alabilirsin. Tüm çalışmalarında, başarıların daha fazla fark edilebilir. Yeni iş teklifleri ve terfiler olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Eğitim, ithalat, ihracat, medya veya yayıncılık işleriyle uğraşıyorsan, bu alanlarda şansın ve başarın artıyor. Alacağın eğitimler, gideceğin seyahatler ve tanışacağın kişiler, sana yeni ufuklar açabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Ortak kaynaklar, yatırımlar, vergi, sigorta, borçlar ve miras vs. gibi konularda avantajlı konuma geçiyorsun. Derin inceleme ve araştırma gerektiren işlerde de başarın artıyor.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: Evliliğinden, ortaklıklarından, kısacası ikili ilişkilerinden maddi-manevi fayda görebilirsin. Tüm görüşmelerini başarıyla yönetebilme potansiyelin artıyor.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER: İş hayatında olumlu değişiklikler yaşayabilirsin. Zararlı alışkanlıklarından kurtulmak ve yaşantını daha sağlıklı kılmak için de destekleyici etkiler altındasın.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR: Sosyal aktivitelerin ve sanatsal faaliyetlerinde artış yaşanabilir. Çocuklarla ilgili her konuda şanslı aylardasın. Yeni bir aşk da kapıyı çalabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Yeni bir ev almak, satmak veya evine yönelik değişiklikler yapmak istiyorsan, karşına bir çok güzel fırsat çıkabilir. Bu konuda aile bireylerin de seni destekleyebilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR: Kardeşlerin, akrabaların veya komşularınla kısacası yakın çevren ile ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Birçok alanda eğitim alma fırsatları yakalayabilirsin. Bu aylarda kendine yeni bir araba da alabilirsin.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR: Yeteneklerini ve kaynaklarını en iyi şekilde geliştirebilir ve bunları kullanabilme fırsatları yakalayabilirsin. Finansal açıdan da şanslı bir döneme giriyorsun. Gelirinde artış olabilir.