2022’NİN İLK TUTULMA SEZONU BAŞLIYOR

30 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulmasının ardından 16 Mayıs’ta Akrep burcundaki Ay tutulmasıyla, hayatımızın dinamiklerini değiştirecek yeni başlangıç ve sonlanmalara adım atıyoruz. Her iki tutulmanın etkilerini, Kasım ayının ortasına kadar hissedeceğiz.
Boğa burcundaki Güneş Tutulması, bu burcun simgelediği finansal kaynaklar, kişisel değerlerimiz, maddi kaynaklarımız, sahip olduklarımız, özdeğerimiz ve güvenlik ihtiyacımızı ön plana çıkarıyor. Bu alanlarda yeni başlangıçlar ve uzun dönemli değişimler yaşanabilir.
Yediğimiz, içtiğimiz başta olmak üzere fazlasıyla tükettiğimiz her şeyi sorgulamak ve bu konuda yeni düzenlemeler yapmak için güzel bir döneme giriyoruz. Balık burcunda yer alan Venüs, Jüpiter ve Neptün etkisi, ilişkilerimizde kırgınlıkları sonlandırmamızı ve kendimizi ifade edebilmemizi kolaylaştırıyor. Şifalanmaya yönelik gelişmeleri de hızlandırıyor. Yeni tedavi yöntemleri ve ilaçlarla ilgili haberler duyabiliriz. Tutulmadaki güçlü Uranüs etkisi, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri de destekliyor.
Bu tutulma döneminde, bankacılık sektörü, kripto paralar, maddi kaynaklar, kısaca ekonomi ve finansla ilgili tüm konular gündemimizde olacak. İklim değişimi ve tarımsal alanlarda yaşanan sorunlar da daha fazla dikkat çekecek. Özellikle tutulma civarındaki günlerde, elektrikle ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Uçak yolculukları başta olmak üzere, seyahatlerimizde de bir takım aksaklıklarla karşılaşabiliriz.