YENİ AY ÖNEMLİ DEĞİŞİMLER GETİRİYOR

Son zamanlarda bir çoğunuz “sanki bir şey olacak ve herşey değişecek duygusunu” yoğun olarak hissediyor olabilir. Bir bekleme veya bekletilme halinde olabilirsiniz. Biten Merkür ve Mars gerilemelerinin ardından, bazı şeyler artık hız kazanmaya başlıyor. 21 Ocak’ta saat 23:54 ‘te Kova burcunda oluşan Yeni Ay ise bize önemli duygusal deneyimler yaşatabilir.
Yeni Ay’daki yoğun Pluto etkisi beraberinde, önemli başlangıçlar ve sonlanmaları getiriyor. Başta duygusal bağımlılıklarımız olmak üzere bir çok bağımlılığımızdan özgürleşebileceğimiz etkiler altındayız. Kendimizi her anlamda güçlendireceğimiz adımlar atabiliriz. Yaptıklarımızın sonuçlarını etkili bir şekilde göreceğimiz günlerdeyiz. Pluto’nun güçlü enerjisinin yanında, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin de etkisiyle, hayatımızda yeni bir sayfa açmak, yenilenmek ve bazı şeyleri geride bırakmak kolaylaştırıyor.
Grup aktiviteleri, organizasyonlar, yoga, meditasyon, bilinçaltı çalışmaları, astroloji, metafizik ve tüm spiritüel çalışmalar için güzel bir dönemdeyiz. Başkalarını etkileme ve ikna yeteneğimiz artıyor. Görüşmelerimizi başarılı bir şekilde yapabiliriz. Hedeflerimizi ve hayallerimizi büyütebiliriz. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Bu arada bazı detayları gözden kaçırmamaya dikkat edelim. Kendimize dürüst olmak ve gerçekleştirmek istediklerimize odaklanmak için ideal bir dönemdeyiz.
Özellikle Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçlarının yoğun olarak etkilenebileceği bu Yeni Ay’da, hayatını sürekli kontrol etme eğiliminde olanların geneli de zorlanacaktır. Çünkü yaşayacaklarımız, rotamızı beklenmedik bir şekilde değiştirmemize sebep olabilir. Yeni maceralar bizi bekliyor.