YENİ AY ENERJİSİ BİZE İYİ GELECEK

Hepimizin sert açılardan ve tutulmalardan başının döndüğü bu günlerde, olumlu enerjileriyle bizi rahatlatacak bir Yeni Ay’a “Merhaba” diyoruz. 19 Mayıs’ta Boğa burcunda oluşacak bu Yeni Ay’da, gücümüz ve güvenimiz artıyor. Yenilenmemizi destekleyen enerjiler altındayız.
Yoğun Boğa burcu etkisini hissedeceğimiz bu günlerde, maddi-manevi değerlerimize, güzellik, huzur ve konfora odaklanıyoruz. Dikkatimizi verdiğimiz her alanda başarılı olma potansiyelimiz artıyor. Jüpiter, Satürn ve Pluto etkisi, kendimizi yaratıcılıkla yeniden inşa etmemize olanak sağlıyor. Yeni hedefler belirleyebilir, gücümüzü ve gizli yeteneklerimizi keşfedebiliriz. Bu arada Mars-Pluto etkisiyle zaman zaman gerginliğimiz artsa da duygularımızı başarılı bir şekilde yönetebiliriz.
Yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak için güzel bir dönemdeyiz. Bu olumlu enerjiden yararlanmaya çalışalım. Karşımıza güzel fırsatlar çıkabilir. Bu süreçte, doğada vakit geçirmek, kendimizi şımartmak ve maddi kaynaklarımızı arttırmaya yönelik çalışmak bize iyi gelecektir.
Ülkemizde ise finans ve ekonomi alanında bazı önemli atılımlar ve değişiklikler gündeme gelebilir. Bu alanda yeni düzenlemeler yapılabilir. Ülkenin geleceğine yönelik önemli kararlar alınabilir.