YARALARIMIZI SARMA ZAMANI (KOÇ BURCUNDA DOLUNAY)

9 Ekim’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkilerimiz aracılığıyla, duygusal yaralarımızı ve korkularımızı fark etmemizi sağlayabilir. Bu Dolunay’da Kayron’un güçlü etkisi, hayatımızda uyum ve dengeyi bulma yolunda, kendimizi yetersiz hissettiğimiz konulara işaret ediyor. Sahip olduğumuz değer duygusu ve sevgi anlayışının ilişkilerimizi nasıl etkilediğini daha net görebiliriz. Mars ve Neptün karesi de şüphe duyduğumuz, umutsuzluğa kapıldığımız ve cesaret edemediğimiz alanlarda bizi mücadeleye çağırıyor. Başkalarına ve kendimize karşı sabrımız da sınanıyor.
Bu Dolunay’da, reddedilme veya kaybetme korkularıyla, bir ilişki içerisinde sürekli “veren” taraf olup olmadığımızı sorgulayabiliriz. Öfkemizi ve sabırsızlığımızı ifade ediş şeklimizin, hayatımızdaki etkilerini daha iyi fark edebiliriz.
Bu dönemde, fiziksel enerjimiz biraz düşse de duygusal yaralarımızın iyileşmesini destekleyen etkiler altındayız. Duygu ve düşüncelerimizi yazıya dökmek de bize iyi gelecektir. Kendimizi katı kalıplar içine sokmadan yapabileceklerimizi belirleme şansına sahibiz. Mars-Satürn üçgeni de konsantrasyonumuzu ve zihinsel gücümüzü arttırarak, bizi harekete geçiyor. Sevdiğimiz ve güvendiğimiz kişilerin yorumları ve tepkileri, kendimizi tanımamızda iyi birer rehber olacaktır.