ÜZERİMİZDEKİ YÜKLER BİRAZ HAFİFLİYOR (JÜPİTER BALIK BURCUNA GEÇİYOR)

19 Aralık 2020’den beri Kova burcunda yer alan Jüpiter, 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçiyor. Gerilemeyle 28 Temmuz’da yeniden Kova burcuna geçecek olsa da, bu süre içerisinde Balık burcundaki Jüpiter’in, duygusal yüklerimizi hafifleten etkisini hissedeceğiz.
Jüpiter’in Balık burcunda olduğu süre boyunca, yeni bir hayat felsefesi oluşturma, daha derin bir bilince ve farkındalığa sahip olma şansına sahibiz. Mistik konular, meditasyon, inançlar, ritüeller ve şifalanmayla ilgili her şeye çekiliyoruz. Önsezilerimiz artıyor. Bu dönemde, hayatımıza geliş amacımızı sorgulamak, daha fazla anlam kazanabilir. Meditasyon yapmak ve doğada vakit geçirmek bize iyi gelecektir.
Şifalanmayı destekleyen etkiler altında olacağımız günlerde, korona ile mücadelede de olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aşılarla ilgili tüm çalışmalar bu dönemde hızlanacaktır.
Diğer yandan, bu süreçte, dokunduğu yerde artış sağlayan Jüpiter, Dünya genelinde yağış, sel basmaları ve tsunamiyi de tetikliyor.
30 Aralık’ta da Jüpiter, Balık burcundaki gerçek yolculuğuna başlayacak. Jüpiter’in Balık burcunda olduğu 2010 yılında, yaşadıklarınızı hatırlamaya çalışın. Tabii ki bunların aynılarını birebir deneyimlememiz mümkün değil, ancak benzer konular yeniden gündeme gelebilir. O yıla ait bazı soru işaretlerinizin yanıtlarını da bu dönemde alabilirsiniz.