TUTULMALAR BAŞLIYOR

Güneş ve Ay Tutulmaları, hayatlarımızı bazen dolaylı bazense direkt olarak etkileyecek olayları tetikleyerek, tarih boyunca önemli dönüm noktalarına işaret ederler. Bu sebepten, tutulma civarında (özellikle 10 gün öncesinde ve sonrasında) önemli değişiklik ve kararlardan uzak durmak gerekir. Çünkü, koşullar her an değişebilir.
Bu yılın ilk Ay tutulması 25 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek. Ardından da 8 Nisan’da Koç burcunda bir Güneş Tutulması oluşacak. Koç-Terazi aksında gerçekleşecek bu tutulmalar, öncelikle ilişkilerde önemli değişikliklere yol açabilir. Bu sebepten dolayı, özellikle ilişkilerimizde acele kararlar vermemeye dikkat edelim.
“Ben-Biz” ve “Alma-Verme” dengelerini sorgulayacağımız bir döneme giriyoruz. Hayatımızda dengesi bozulan alanlarda sıkıntılar yaşayabiliriz. Dengeleri yeniden kurmak zorunda kalabiliriz. Terazi etkisi, hak-hukuk ve adalet konularını da gündeme taşıyor. Hem toplumsal düzeyde hem de kişisel olarak haksızlığa uğradığımız konular daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Adaletsizliklere başkaldırı isteğimiz artıyor.