SINIRLARIN ÖTESİNE GEÇİŞ (BALIK BURCUNDA YENİ AY)

SINIRLARIN ÖTESİNE GEÇİŞ (BALIK BURCUNDA YENİ AY)
Bu zamana kadar öğrenmiş olduğumuz sınırların ötesine geçip, hayallerimizi ve hedeflerimizi büyütmemizi destekleyen bir Yeni Ay dönemine giriyoruz. 10 Mart’ta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’da, artan hayal gücümüz ve önsezilerimiz bize yeni kapılar açabilir.
Bu dönemde, Mars, Neptün ve Uranüs’ün güçlü etkileri, bize bir yandan, hepimizin birbirimize bağlı olduğunu ve birimizin tepkisinin bir çok şeyi değiştirebileceğini hatırlatırken, diğer yandan kişisel özgürlüğümüzü kazanmanın önemini de vurguluyor.
Bu Yeni Ay’da, Merkür-Pluto etkisiyle, yeni birşeyler öğrenebilir ve derin araştırmalar yapabiliriz. Aynı zamanda Jüpiter-Satürn birlikteliği de hayatımızda bazı şeyleri istikrarlı hale getirme şansını bize sunuyor. Bu sebepten, yeni ilgi alanlarına yönelmek ve yaşantımızı yenilemek için olumlu etkiler altındayız.
Mars-Uranüs sert açısı beraberinde, beklenmedik doğa olayları ve başkaldırıları getiriyor. Ancak diğer gezegenlerin olumlu etkileri, hissedeceğimiz, gerginlik, çatışma veya gelişen ani olaylara karşı tepkilerimizi biraz daha hafifletebilir. Bu yüzden, enerjimizi lehimize kullanmaya dikkat edelim.
Balık’taki Yeni Ay’la birlikte, bilim, teknoloji ve tıp dünyasında önemli gelişmelere ve haberlere şahit olabiliriz. Şifalanmamızı da destekleyen etkiler altındayız. Hayal gücünün sınır tanımadığı bu dönemde, medya ve eğlence sektöründe de önemli projeler üretilebilir.