ŞİFALANDIRAN GÜNEŞ TUTULMASI

Ay tutulmasının ardından, 8 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması ve 21 Nisan’da gerçekleşecek Jüpiter-Uranüs kavuşumu derken, Dünya genelinde başlayan değişimler hızlanıyor. Tüm bu enerjilerle, yine bir aydınlanma etkisi altında olacağımızı söyleyebilirim.
Bu Güneş tutulması ve gerileyen Merkür, kendimizi yeniden tanımamıza, değerlerimizi ve inançlarımızı sorgulamamıza sebep oluyor. Tutulmadaki güçlü Kayron etkisi, her alanda şifalanmamızı destekliyor. Kendimizi ve içinde bulunduğumuz toplumu iyileştirecek yeni adımlar atabiliriz.
Koç burcundaki Güneş Tutulması, bize bir çok yeni başlangıçlar ve cesaretimizi sınayacak olaylar getirebilir. Korkularımızı, geçmişimizden gelen yaraları ve bizi hareketsiz bırakan düşüncelerimizi geride bırakabileceğimiz bir sürece giriyoruz. Daha önce fark edemediğimiz yeni olasılıklar bizi bekliyor olabilir. Bu sebepten, kendimize karşı dürüst olmak ve kendimizi tanımak önem taşıyor. Bu tutulma döneminin sonunda, hayatımızda yepyeni bir yol çizdiğimizi de fark edebiliriz.