TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER 2024

Sevgili Teraziler,

Bu yıl, hayatında yeni başlangıçlar yapma ve kendini başarıyla ortaya koyma fırsatların artıyor. İkili ilişkilerinde, çalışma ortam ve koşullarında değişiklikler yaşanabilir. Evlilik veya ortaklık konuları gündeme gelebilir. Maddi kazançların artabilir. Yeni eğitim ve seyahat fırsatları yakalayabilirsin. Tanışacağın kişiler ve seyahatlerin, hayata bakış açını değiştirmene sebep olabilir.  

21 Ocak’ta Pluto’nun Kova burcuna geçişiyle beraber, yaratıcılığınla dikkat çekebilirsin. Sanatsal çalışmalarında başarıların artıyor. Bu dönemde, yaratıcılığa dayalı tüm çalışmaların, çocuklarla olan ilişkilerin ve aşk hayatın seni önemli bir şekilde etkileyebilir.

26 Mayıs 2024’e kadar vergiler, borçlar, banka veya sigorta işleriyle ilgili konularda şanslı bir dönemdesin. Eşinle veya ortağınla paylaştığın maddi kaynaklarda artışlar görülebilir. Derin inceleme ve araştırma gerektiren işlerde başarılı olabilir, psikolojik çalışmalardan fayda sağlayabilirsin. Bu tarihten itibaren bir yıl boyunca, hayata ve kendine dair yeni bakış açıları kazanabileceğin deneyimler yaşayabilirsin. Ancak fanatik eğilimlerde bulunmamaya dikkat etmelisin. Öğrenme isteğin artıyor.Birçok alanda eğitim alabilirsin. Eğitimlerin ve tanışacağın kişiler, vizyonunu geliştirmende etkili olacaktır. Uzak yerlere seyahatlere gidebilirsin. Yabancı kültürlerden fayda görebilirsin. İthalat, ihracat, yayıncılık ve akademik çalışmalar içindeysen, bu alanlarda başarı şansın artıyor. Adli konularla da ilgili lehine sonuçlanacak gelişmeler yaşayabilirsin.

25 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber, imajını ve hayata yaklaşım tarzını değiştirmek isteyebilirsin. Yaşam amacını daha net belirleyeceğin bir dönem olabilir.

8 Nisan’da Koç burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, ikili ilişkilerinde bir takım değişiklikler yaşayabilirsin. Yeni ortaklıklar kurulabilir. Evlilik kararı alabilirsin. Bulunduğun ortamda rekabet artabilir.

2 Eylül-19 Kasım tarihleri arasında, yaşayacağın deneyimler, korkularınla yüzleşmene ve iç dünyanı yeniden keşfetmene sebep olabilir. Derin çocukluk şartlanmalarından özgürleşebilirsin. Sezgilerin ve kişileri etkileme gücün artıyor. Aile yaşamında ve yaşadığın çevrede önemli değişiklikler olabilir.

18 Eylül’de Balık burcunda oluşacak Ay tutulmasının etkisiyle, günlük işlerin ve çalışma ortamın değişebilir. İş arkadaşlarınla ilişkilerin de test ediliyor. Bir projeni başarıyla tamamlayabilirsin. Bir konuda uzmanlaşmak isteyebilirsin. Bu tarihten itibaren, sağlığına daha fazla özen gösterebilir, beslenme düzenini değiştirebilirsin. Zararlı alışkanlıklarından kurtulmak için olumlu etkiler altındasın.

2 Ekim’de Terazi burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, yeni başlangıçlar yapabileceğin önemli bir döneme giriyorsun. Farkındalığın artıyor. Hayata yaklaşımında, kendini ifade tarzında ve fiziksel görünümde bir takım değişiklikler yapabilirsin.

Yıl boyunca, günlük işlerinde ve çalışma ortamında sorumlulukların artabilir. Sağlığın başta olmak üzere ertelediğin veya görmezden geldiğin konulara daha fazla odaklanabilirsin.