AKREPLER VE YÜKSELEN AKREPLER 2024

Sevgili Akrepler,

2024’te çalışma hayatında ve günlük işlerinde bazı değişiklikler olabilir. Kontrolünün dışında gelişen bazı olaylar, seni rutininden çıkartabilir. Eşin veya ortağınla paylaştığın kaynaklar başta olmak üzere maddi kazançlarında artış yaşayabilirsin. Bu yıl, iç dünyana daha fazla yönelip bazı korkularının üzerine gitme cesareti de buluyorsun. Evlilik, çocuklarla ilgili konular ve yeni bir aşk da gündeme gelebilir.

21 Ocak’ta Pluto’nun Kova burcuna geçişiyle beraber, yaşayacağın deneyimler, korkularınla yüzleşmene ve iç dünyanı yeniden keşfetmene sebep olabilir. Bazı bağımlılıklarından özgürleşebilirsin. Sezgilerin ve kişileri etkileme gücün artıyor. Aile yaşamında ve yaşadığın çevrede önemli değişiklikler olabilir.

26 Mayıs 2024’e kadar yeni ortaklıklar kurabilirsin. Evlilik kararı alabilirsin. Tüm ikili ilişkilerinden maddi-manevi fayda görebilirsin. Rekabette olduğun bazı ortamlarda avantajlı konuma geçebilirsin. Bu tarihten itibaren bir yıl boyunca, vergiler, kredi, banka veya sigorta işleriyle ilgili konularda şanslı bir dönemdesin. Maddi kaynakların artıyor.

25 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber, kontrol edemediğin bir takım olaylar gündeme gelebilir. Hayatında bazı gizli kalmış konular açığa çıkabilir. Yoğun bir şekilde dinlenme ve yenilenme ihtiyacı duyabilirsin. Mümkünse hayat temponu biraz yavaşlatıp iş ve özel hayatını dengelemeye çalışmalısın. Bu dönemde eğer dinlenmek için kendine yeterli vakti ayırmazsan, aşırı yorgunluktan kaynaklanan bazı sağlık sorunları yaşayabilirsin.

8 Nisan’da Koç burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, günlük işlerinde, çalışma ortam ve tarzında bir takım yenilikler olabilir. Bir konuda uzmanlaşmak için harekete geçebilirsin. Sağlığına daha fazla özen gösterebilir, zararlı alışkanlıklarını terk edebilirsin.

2 Eylül-19 Kasım tarihleri arasında, iletişim tarzında dönüşüm yaşayacağını bir döneme giriyorsun. Kendini güçlü bir şekilde ifade edebilirsin. Konsantrasyonun ve derin araştırma gereken konularda başarın artıyor. Bu dönemde, yakın çevre ilişkilerinde de önemli değişiklikler yaşayabilirsin.

18 Eylül’de Balık burcunda oluşacak Ay tutulmasının etkisiyle, üzerinde çalıştığın bir projeyi başarıyla bitirebilirsin. Hedeflerine göre önceliklerini yeniden belirleyebilirsin. Bu arada, romantik ilişkin ve arkadaşlıkların test ediliyor. Bazı arkadaşlıkların ve grup aktivitelerin sonlanabilir. Çocuklarla ilgili konulara da odaklanabilirsin.

2 Ekim’de Terazi burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, isteklerini gerçekleştirirken çeşitli sebeplerle engellendiğini düşünebilirsin. Hayatında bu zamana kadar yüzleşmekten kaçtığın konuları, çözümleme ihtiyacın artıyor. Kontrolünün dışında gelişen bazı olaylar, daha kabullenici olmana sebep olabilir.

Yıl boyunca, yaratıcılığını ve yeteneklerini başarılı bir şekilde ortaya koyabilirsin. Sosyal aktivitelerin değişebilir. Yeni yetenek ve becerilerini keşfedebilirsin. Hobilerini işe dönüştürme kararı alabilirsin.