TATSIZLIK ÇIKMASIN ŞİMDİ ( VENÜS VE MERKÜR TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR)

14 Eylül’de Venüs ve Merkür, Terazi burcuna geçiyor. Bu etkiyle, başkalarının fikirlerini dinlemek ve farklı bakış açılarını anlamak kolaylaşıyor. Düşüncelerimizi en uygun şekilde ifade etme yolunu bulabiliriz. Önemli görüşmelerimizi başarıyla yönetebiliriz.

Venüs’ün Terazi burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerimize sevgi ve uyum isteğiyle yaklaşıyoruz. Tartışmaktan çok anlaşmak istiyoruz. Ancak sadece uyumlu olmak için inanmadığımız ve onaylamadığımız konularda sessiz kalma veya aynı fikirdeymişiz gibi davranma eğilimimize karşı dikkatli olalım. “Tatsızlık çıkmasın şimdi” duygusuyla çok fazla şeye göz yumabiliriz.

Merkür 3 Ekim’e, Venüs ise 8 Ekim’e kadar bu burçta kalacak. Etrafımızdaki kişilerin tepkilerini gözlemek ve bu anlamda bize nasıl ayna tuttuklarına anlamak için uygun zamandayız. Aynı zamanda ilişkilerimizdeki dengesizlikleri ve bizi mutsuz eden konuları da saptamamız kolaylaşıyor.

Venüs Teraziyken, güzellik ve estetik anlayışımız artar. Sonbaharda gün batımının ve ağaçlarda sararan yaprakların muhteşem güzelliklerinin farkına daha çok varabiliriz. Aynı zamanda artan estetik duygumuzla kendimizi ve çevremizi güzelleştirmek için harekete geçebiliriz.