SEN KİMSİN?

Güneş, bir burcu ziyaret ederken, o burcun temsil ettiği konulara odaklanma zamanımız gelmiştir. 20 Mart’ta Koç burcuna geçerken “Kendini seviyor musun? Hayatında yeni başlangıçlar için yeterli cesarete sahip misin? İsteklerinin peşinden koşuyor musun? Sen kimsin ?“ sorularına yanıt arıyoruz. Artan cesaretimiz bize kendimizi yenilemek ve yeni atılımlarda bulunmak için destekliyor.
21 Mart’ta Venüs’ün de Koç burcuna girmesiyle beraber, sevgimizi daha açık ve direkt bir biçimde ifade etmeye başlıyoruz. Aynı zamanda ilişkilerimizde uyum adına nelerden vazgeçtiğimizi veya ben-merkezci davrandığımız alanları da daha net görebilme şansına sahibiz.
Güneş 19 Nisan’a, Venüs ise 14 Nisan’a kadar Koç burcunda kalacak. Bu süre içerisinde Koç enerjisiyle bir çok engeli kolaylıkla aşabilir ve yeni başlangıçlar yapabiliriz. Diğer yandan, isteklerimizin peşinde koşarken yaşayabileceğimiz aksaklıklar karşısında çok çabuk öfkelenebilir ve sabırsız davranabiliriz. Bu da bizim kolaylıkla çatışmalara sürüklenmemize sebep olabilir. Düşünmeden hareket etmemeye ve serinkanlı davranmaya dikkat edelim.
Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Koçlar:)