BU DOLUNAY BİZE KENDİMİZİ İYİ HİSSETTİRECEK

28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay, bize kendimizi iyi hissettirecek. Öncelikle ilişkilerimiz ve maddi konularda daha önce fark edemediğimiz bazı şeyleri görebilme şansını yakalıyoruz. Kayron ve Venüs etkisi, bazı yaralarımızı sarmamızı ve kendimizi ilişkilerimiz aracılığıyla ifade etmemizi kolaylaştırıyor. Bu Dolunay döneminde yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar gündeme geleceği gibi maddi anlamda da yüzümüzü güldürecek gelişmeler yaşayabiliriz.
Mars ve Satürn, yeni atılım ve projeleri destekliyor. İsteklerimiz karşında gücümüzü ve enerjimizi nasıl kullandığımızı, limitlerimizi çok zorlayıp zorlamadığımızı fark edebileceğimiz etkiler altındayız. Bu alanda bazı dersler almamızı sağlayacak olaylar da yaşayabiliriz.
Ancak Merkür ve Neptün’ün etkisiyle, önsezilerimizin arttığı bu günlerde mantıklı düşünmekte biraz zorlanıyoruz. Bu sebepten acele kararlar vermemeye dikkat edelim. Dolunay’ın etkisi ortalama 2 hafta sürecek. Bu süreçte bizi günlük hayatın sorunlarından biraz uzaklaştıracak şeylere yönelebiliriz. Kendimize vakit ayırmak ve kendimizi yenilemek için uygun bir dönemdeyiz.