MARS GERİLERKEN NELERE DİKKAT ETMELİ?

Gezegenler gerileme yarışına girmiş gibi görünüyor. Jüpiter, Satürn, Neptün ve Pluto gezegenlerinin ardından Mars gezegeni de 26 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında geri gidecek. Hızlı ve cesur davranmakta, inisiyatifi ele almakta ve istediğimiz sonuçlara ulaşmakta bazı zorluklar yaşayabiliriz. Bu dönem, aktif bir şekilde harekete geçmeyi gerektiren yeni başlangıçlar için uygun bir zaman olmayacaktır.
Bu gerileme sürecini, planlarımızı, hedeflerimizi ve enerjimizi harcadığımız alanları yeniden gözden geçirerek değerlendirebiliriz. Fakat harekete geçmek ve risk almak için Mars gerilemesinin bitmesini bekleyelim. Gerilemenin sonunda kendimizi daha kararlı ve cesur bir şekilde ortaya koyup, hedeflerimizin peşinden koşacak enerjiyi bulabiliriz.
Sağlıkla ilgili bazı konuları bekletmek elbette ki mümkün olmuyor. Ancak eğer öyle bir şansımız varsa bu dönemde önemli ameliyatları ertelemek uygun olacaktır.
Sabırlı davranmak, adımlarımızı dikkatli atmak, öfkemizi kontrol etmek ve çatışmalardan uzak durmak önem taşıyor. Bir tartışmaya sürüklendiğinizde bu durum hiçbir sonuca bağlanmadan sebepsiz bir şekilde uzayıp gidebilir.
Eğer fırsatımız varsa, bu tarihlerde dinlenmek veya tatile çıkmak bize iyi gelebilir.