KALBİNİN SESİNE KULAK VER (ASLAN BURCUNDA DOLUNAY)

16 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay, bizim için gerçekten önemli olan şeyler için cesur ve kararlı bir duruş sergilememizi destekleyerek, umutlarımızı tazeliyor. Kendimizi bu dönemde biraz stresli hissetsek de üzerimizde uzun zamandır varolan baskı ve monotonluk duygusunu geride bırakmak için harekete geçebiliriz. Bu alanda Aslan burcunun yaratıcı ve cesur enerjisi bizi destekliyor ve isteklerimizi yeniden bize hatırlatıyor. Oğlak burcundaki Merkür ve Pluto birlikteliği ise değişimleri yıkıp dökmeden yapabilmemizi sağlıyor. Aynı zamanda konulara derinlemesine odaklanıp gerçek sebeplere ulaşabilmemize fırsat tanıyor.
Bu dönemde Uranüs’ün Venüs, Mars ve Jüpiter’le olumlu etkileşimi, bize beklenmedik fırsatlar getirebilir. Oğlak burcundaki Venüs-Mars kavuşumu ise ikili ilişkilerde değişimi hızlandırıyor. Yeni aşklar ortaya çıkabileceği gibi kalıcı dostluklar ve ortaklıklar kurulabilir. Bakış açımızı değiştirecek sıra dışı kişiler hayatımıza girebilir. Sosyalleşmek, yaratıcı faaliyetlere yönelmek, çocuklarla vakit geçirmek, seyahatlere çıkmak ve yeni kişilerle tanışmak için güzel bir zamandayız.
Bu Dolunay’da önemli olan hayatımızda gerçekten ne yapmak istediğimiz konusunda kendimize dürüst davranmak olacaktır. Çünkü bu konuda gezegenler bize gerekli enerjileri gönderiyor. Bu olumlu etkilerden yararlanmak ise tamamıyla bize kalıyor.