JÜPİTER YENİ YOLCULUĞUNA BAŞLAMAK ÜZERE (JÜPİTER 29 ARALIK’TA BALIK BURCUNA GEÇİYOR)

29 Aralık’ta Balık burcundaki yolculuğuna başlayacak Jüpiter, 14 Mayıs-28 Temmuz 2021’de Kova burcundan bu burca geçiş yaparak, bize potansiyel etkilerinin kısa bir tanıtımını yaptı. Peki, 29 Aralık’tan itibaren etkilerini daha yoğun hissedeceğimiz bu konular nelerdi?
Öncelikle şifalandırma konularında destekleyici etkisini, başta Korona’ya yönelik aşıların artması ve ilaç sektörlerindeki bazı olumlu haberlerle hissettik. Bu yüzden, her ne kadar 2023 Nisan ayına kadar Korona salgını gündemimizde olsa da, gelecek yıl, aşılamanın yanı sıra bu alanda etkili ilaçlar bulunabilir.
Kişisel olarak iç dünyamıza yönelme, mistik konular, meditasyon, inançlar ve ritüellerle ilgili bir çok konuya odaklandık. Jüpiter Balık’tayken, bu alanlarda yeni çalışmalar, yeni dini ve felsefi akımlar ortaya çıkabilir. Hayal gücüne ve yaratıcılığa dayalı her türlü çalışmalarda da başarı potansiyeli artıyor.
Diğer yandan, yaz mevsiminde beklenmedik yağışlar ve sel baskınları bizleri şaşırttı. Dolayısıyla 2022’de de sel baskınları ve tsunami haberlerini sıklıkla duyabiliriz.
Jüpiter Balık’tayken, karşımıza müsilaj sorunu çıktı ve bu konuda aslında şimdilik küçük bir uyarı aldık diyebilirim. Eğer gerekli önlemler alınmazsa, gelecek yıldan itibaren, olumlu veya olumsuz herşeyi arttırma etkisine sahip Jüpiter, denizlerimizi kaybetme riskini de arttırıyor.
Ayrıca, Jüpiter Balık’a geçerken, 2010 yılında, yaşadıklarınızı hatırlamaya çalışın. Tabii ki bunların aynılarını birebir deneyimlememiz mümkün değil, ancak benzer konular 29 Aralık’tan itibaren yeniden karşınıza çıkabilir. O yıla ait bazı soru işaretlerimizin yanıtlarını da bu dönemde alabiliriz.