JÜPİTER TERAZİ’DE BİZE NELER GETİRECEK?

Hayata güven, iyimserlik, onur, asalet, bilgelik, genişleme, şans, refah, zenginlik ve cömertlik getiren Jüpiter, 9 Eylül 2016 tarihinde Terazi burcuna geçiş yapacak ve bu burcun güzellik, uyum, huzur, denge, estetik, arabuluculuk özellikleriyle harmanlanacak. Bir yıl boyunca Terazi burcunda kalacak Jüpiter’in, yükselen burcumuza göre hayatımızda hangi alanları etkileyeceğine bakacak olursak;

Yükselen Koçlar, evlilik, kalıcı ilişkiler ve ortaklıklar konusunda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Eğer ilişkilerinizde bir takım çatışmalar yaşıyorsanız, bu dönem gerekli uzlaşmaların sağlanması açısından olumlu adımlar atmanızı sağlayabilir. Daha kolay çözüm üretip gerekli dengeyi kurabilirsiniz.

Yükselen Boğalar, Jüpiter şans ve zenginlikle beraber dokunduğu alanda artışı da beraberinde getiriyor. Gündelik işleriniz ve iş yerindeki görevlerinizde yaşayacağınız artıştan, maddi anlamda fayda sağlayabileceğiniz gibi deneyim ve tecrübe kazanma konusunda da istediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Ayrıca her ne kadar iyileşmeler söz konusu olsa da sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemenizi öneririm.

Yükselen İkizler, kendinizi ifade etmekten ve yaşamdan keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca çocuklarla ilgili konularda( çocuk sahibi olma, çocuklarla keyifli zaman geçirme vs.) ve aşk hayatınızda şans sizden yana olacak. Yaratıcılığınız ve hobileriniz artabilir. Bu arada şans oyunlarına, eğlence ve keyfe aşırı düşkünlüğe karşı dikkatli olmanızı öneririm.

Yükselen Yengeçler, emlak işlerinde hareketlilik yaşayabilirsiniz. Ev alım ve satımı, dekorasyon işleri gündeminize gelebilir. Bu alanlarda istediğiniz fırsatları yakalayabilme şansınız artıyor. Ev yaşamından huzur duyup, keyif alabilirsiniz. Ebeveynlerinizden destek göreceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Yükselen Aslanlar, yazılı ve sözlü iletişiminizde, algılama ve öğrenme yeteneğinizde artışlar görülebilir. Ziyaretler ve kısa mesafeli seyahatlerle yoğunluk yaşayabilirsiniz. Ticaretle ilgileniyorsanız bu alanda da fırsat içeren koşuşturmalar sizi bekliyor. Yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destek görebilirsiniz.

Yükselen Başaklar, özgüveniniz artıyor. Maddi kaynaklarınızı arttırma ve yeteneklerinizi daha fazla kullanabilme konusunda bir takım fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kazancınızı arttırırken para harcamaya yönelik eğiliminizde de artış görülebilir. Aman dikkat!

Yükselen Terazi, kendinizi mutluluk ve uyumla ortaya koyup, ifade edebileceğiniz ve bundan keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni başlangıçları kolaylıkla yapabilirsiniz. İyimserliğiniz artıyor. Birçok fırsatı yakalama şansınızın olacağı bu dönemde aşırı iyimserlikle tembellik göstermeden bu fırsatlar için harekete geçmenizi öneririm.

Yükselen Akrep, yalnız ve sessiz kalma isteği, meditasyon, invizaya çekilme, spiritüel araştırmalar yapma vs. eğiliminizde artış görülebilir. Bundan keyif alabilirsiniz. Kendinizi dinleme, bilinçaltında size engel olan ve size hizmet etmeyen korkularınızdan arınmak için gerekli ruhsal çalışmalar yapma fırsatları bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem boyunca kendinizi yeniden ele alıp büyütebilirsiniz.

Yükselen Yaylar, geleceğe yönelik hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirme konusunda daha iyimser hareket edebilirsiniz. Bu konuda sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan gereken desteği alabilirsiniz. Ekip çalışmalarında artış yaşanabilir.

Yükselen Oğlaklar, kariyerinizde ilerleme ve tanınma fırsatları yakalayabilirsiniz. Popülerliğiniz artabilir. Hedefleriniz için daha olumlu ve kendinden emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Baba, işveren, amir vs. gibi otoritelerle uyum ve huzur içinde ilişkiler geliştirme şansını yakalıyorsunuz.

Yükselen Kovalar, kendi yaşam felsefenizi oluşturma ve bu felsefeye uygun yaşama konusunda önünüze bir takım fırsatlar çıkabilir. Yüksek öğretim kurumlarıyla ilgili çalışmalarınızda ve başvurularınızda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı seyahatlerinizde, yabancı kültürlerle ilişkilerinizde artış yaşanabilir.

Yükselen Balıklar, ortak kaynakların paylaşımı, miras, sigorta vs. konularında kazanç sağlayabilirsiniz. Bir süredir gizli kalan, sizden saklanmış konuların ortaya çıkması ve bundan fayda sağlamanız söz konusu olabilir. Ölüm ve sonrası, okült ve psikolojiyle ilgili çalışmalar gündeminizde olabilir. Değişiminiz ve dönüşümüz konusunda bunlardan yararlanabilirsiniz.