İLİŞKİLERİMİZ BİZE AYNA TUTACAK

“Bir kimse ile karşılaştığınız zaman, bunun kutsal bir karşılaşma olduğunu unutmayın. Onu nasıl görürseniz, kendinizi de öyle göreceksiniz. Ona nasıl davranırsanız, kendinize de öyle davranacaksınız. Onun hakkında ne düşünürseniz, kendi hakkınızda da öyle düşüneceksiniz. Bunu asla unutmayın, çünkü siz o insanda ya kendinizi bulacak ya da yitireceksiniz. “ Marianne Williamson

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna giriyor. Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Teraziler:)
Güneş’in Terazi’ye geçişle beraber 23 Ekim’e kadar sürecek bu dönemde, ilişkilerimiz aracılığıyla kendimizi daha iyi tanıyabileceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz. Başkalarına verdiğimiz veya bize verilen tepkileri gözlemlemek ve birbirimizin üzerinde yarattığımız etkilerin farkında olmak önem taşıyor. Bu dönemde ilişkilerimizi mercek altına alıp ihtiyacımız olan değişiklikleri yapma fırsatını buluyoruz. Terazi’nin dengeleyici ve diplomatik enerjisi, bize bu konuda yardımcı oluyor.
Aynı zamanda bu dönemde fikir alışverişlerinden, yeni iş birliklerinden veya danışmanlık hizmetlerinden de fayda görebiliriz. Sorunlarımızı farklı bakış açısıyla değerlendirmek, bize yeni yanıtları da getirecektir.