İKİZLER BURCU SAHNEDE

Evet biraz dedikoduyu ve dinlemekten çok konuşmayı sevdiği doğrudur ama kabul edelim ki İkizler burcu, iletişimin burcudur. Değişken yapısı ile her ortama kolaylıkla uyum sağlar. Gün içerisinde ruh hali birçok değişiklik gösterebilir. Etrafa gülücükler saçan bir İkizler’ in birden somurtarak oturduğunu
görüp ne olduğunu anlamakta güçlük çekebilirsiniz.
Zeki ve hazırcevaptır. Neşeli, sosyal ve hayat doludur. Aynı zamanda çenesi de düşüktür. Maymun iştahlıdır. Sabırsızdır. Ancak beceriklidir. Birçok işi aynı anda yapabilir. Çok çabuk sıkıldığı için kendini sürekli meşgul edecek aktiviteler bulur. Meraklıdır. Bir İkizler için keşfedilecek çok şey vardır fakat bunun için zaman çok azdır. Gerekli bilgileri toplayıp onları başkalarıyla paylaşmak konusunda çok başarılıdır.
Güneş ve Merkür yarın İkizler burcunda olacak. (Merkür 4 Haziran’a, Güneş ise 21 Haziran’a kadar bu burçta kalacak. )
Güneş ve Merkür İkizler burcundayken, yeni bir şeyler öğrenmekten hoşlanırız. Sözlü ve yazılı olarak kendimizi ifade etme isteğimiz artar. Daha çok sosyalleşebiliriz. Birçok şeyi aynı anda yapma isteği ve artan merak duygumuzla beraber bir konuya uzun süre konsantre olmakta zorlanabiliriz. Bu yüzden enerjimizi etkili ve verimli kullanalım. Bol bol yeni şeyler öğrenmeye çalışalım. Ancak öğrendiklerimizin gerçekliğini de sorgulamayı unutmayalım.