HAYATIMIZDA YENİ BİR SAYFA AÇABİLİRİZ( OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY)

13 Temmuz’da saat 21:39’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, Dünya’ya yakınlığından dolayı, tüm parlaklığıyla bize görsel bir şölen yaşatacak. Duygusal olarak çok etkileneceğimiz bu dönemde, Pluto’nun güçlü etkisi üzerimizde olacak. Oğlak burcunun etkisiyle, profesyonel yaşantımıza, hırslandığımız konulara daha fazla odaklanıyoruz.
Bu Dolunay bizden, hayatımızın sorumluluklarını üstlenmemizi, yolumuzu belirlememizi ve bırakmamız gerekenleri geride bırakmamızı talep ediyor. Bu sırada, Yengeç’teki Güneş ve Merkür ile Balık burcundaki Neptün, hedeflerimizi belirlerken duygularımıza ve önsezilerimize de kulak vermemizi sağlıyor. Venüs- Satürn olumlu açısı da gerek iş gerekse aşk hayatımızda verdiğimiz sözlerin kalıcı olmasını destekliyor.
Mutsuz olduğumuz konuları, bizi sabote eden yaklaşımlarımızı tespit edebileceğimiz günlerdeyiz. Bu yüzden bir takım yüzleşmeler yaşayabilir veya kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Ancak tüm bunlar, hayatımızda yolunda gitmeyen bazı şeyleri değiştirmek için harekete geçmemizi sağlayabilir.
Bu dönemde, Merkür ve Uranüs etkisi de beklenmedik haberleri, sıra dışı ve yaratıcı fikirleri arttırıyor. Teknoloji, iletişim ve şifalanmaya yönelik konular başta olmak üzere bir çok alanda yeni atılımlar yapılabilir.
15 günlük bu süreçte, güç oyunları, manipülatif ve obsesif yaklaşımlar sergilenebilir. Bu Dolunay’da, kendimizi gözlemek, disipline etmek ve yenilemek için destekleniyoruz. Bazı şeylerin gitmesine izin vermemiz, hayallerimizi ve hedeflerimizi değiştirmemiz gerekebilir. Hayatımızda yeni bir sayfa açabiliriz. Hissedeceğimiz güçlü enerjileri akıllıca kullanmak önem taşıyor.