YENİ BAŞLANGIÇLAR  (ASLAN BURCUNDA YENİ AY)

28 Temmuz’da saat 20:56’da oluşacak Yeni Ay’da, Aslan burcunun cesareti, coşkusu, yaratıcılığı ve heyecanıyla, yeni başlangıçlar için uygun bir döneme giriyoruz. Bu günlerde orijinal projelere başlamanın, hayatımızı yenilemenin ve yaratıcılığımızı ortaya koymanın tam zamanı.
Aslan’ın cömertliğinden, sevgimizi gösterirken de yararlanalım. Sevdiklerimizle vakit geçirme ve sevgimizi ifade etme fırsatını kaçırmayalım.
Yeni Ay’da Jüpiter’in etkisiyle, hayatımızı farklı bir bakış açısıyla değerlendirme şansına sahibiz. İyimserliğimiz ve özgüvenimiz artıyor. Özellikle seyahat, eğitim, hukuk ve medya alanlarında destekleniyoruz.
Bu dönem, Merkür, Mars, Uranüs ve Aydüğümlerinin etkisiyle, hayatımıza birçok beklenmedik değişiklikler ve haberler getirebilir. Özgürlük ihtiyacımız artıyor. Bu da bazı bağların kopmasına ve başkaldırılara sebep olabilir. Ani tepkilerden kaçınalım. Dikkatimiz kolaylıkla dağılabilir. Özellikle trafikteyken, elektronik veya kesici aletler kullanırken çok dikkatli olalım. Aşırı riskli yatırımlardan da kaçınalım. Yediğimize-içtiğimize(özellikle şekerli ve kalorisi yüksek besinler tüketebiliriz) ve alışverişlerimize dikkat edelim. İhtiyacımızdan fazlasını tüketme eğilimde olabiliriz.
Artan enerjimizi, yeni ve yaratıcı projelerimize yönlendirmeye çalışalım. Gerek özel gerekse iş hayatımızda sürpriz karşılaşmalar ve fırsatlar dönemindeyiz. Alışkın olduğumuz düzeni değiştirecek etkiler altındayız. Yapamayacağımızı düşündüğümüz şeyleri deneyip, kendimize bir şans verelim. Gücümüzü yeniden hatırlamak için destekleniyoruz.