DUYGUSAL KARARLAR VEREBİLİRİZ (YENGEÇ BURCUNDA YENİ AY)

29 Haziran’da, bizi duygusal olarak oldukça etkilecek bir Yeni Ay’a merhaba diyoruz. Yengeç burcunda oluşacak bu Yeni Ay’da gezegenlerin güçlü enerjilerini hissedeceğiz. Evimize, aile bağlarımıza ve bunların bize ne ifade ettiğine odaklanacağımız bir döneme giriyoruz. Bu 15 günlük süreçte, bir çok anımızın da tazeleneceğini söyleyebilirim.
Jüpiter’in güçlü etkisi, sınırlarımızı genişletme isteğimizi arttırıyor ve bizi hayallerimiz için harekete geçiriyor. Ancak, diğer yandan, kendimizden ve başkalarından aşırı beklentiye girmemize de sebep oluyor. Bazı problemleri ve hataları göz ardı edebiliriz. Duygusal iniş-çıkışlar yaşanabilir. Bazı şeyleri abartabiliriz. Artan iyimserliğimiz ve özgüvenimizle, aşırı riskler alabilir ve kibirli tavırlar sergileyebiliriz. Bu süreçte, önemli kararlardan kaçınalım. Finansal kayıplar yaşanabilir.
Yengeç’teki bu Yeni Ay enerjisinden, kendimizi zihnen, ruhen ve bedenen nasıl beslediğimizi değerlendirmek ve bu doğrultuda yenilenmek için yararlanabiliriz. İkizler’deki Merkür ve Koç burcundaki Mars da bize destekleyici enerjilerini gönderiyor. Yaratıcılığımızı kullanmak, aile bağlarımızı yeniden değerlendirmek, sevgimizi paylaşmak ve ev işlerine odaklanmak için güzel bir dönemdeyiz.