BURCUNUZA GÖRE TATİL TERCİHLERİNİZ

Yazın sıcak günleri kendini iyice hissettirmeye başladı. Sıcaklarla beraber tatil hayallerimiz de artıyor. Tatil planları yaparken burçlarımızdan nasıl etkilendiğimizi bilmek ister misiniz? O halde Koç burcuyla başlayalım.

Mars gezegeninin yönettiği Koç burcunun havuz başında uzanıp saatlerce yatmasını beklemek oldukça zor. Çünkü enerjik Koç burcu yüzmeli, koşmalı, dans etmeli vs. Her gününü aktif bir şekilde geçirmeyi tercih edeceği için tatil planlarını bu tür aktivitelerin bol olduğu yerlere göre yapması onu mutlu edecektir.

Koç burcunun aksine saatlerce sahilde yatıp güneşlenmekten en çok zevk alacak burçların başında Boğa burcu geliyor. Eğer yanınızdaki bir Boğa burcuysa onu o aktiviteden bu aktiviteye doğru koşmaya zorlarsanız tatilinizin kısa süre içerisinde kabusa dönebileceğini ve sakin Boğa’nın sinirli haline şahit olabileceğinizi söyleyebilirim. Tatili için konfor ve rahatlık arayan Boğa burcu, onun için herşeyi düşünecek otelleri de tercih edecektir.

Öğrenmekten, konuşmaktan büyük zevk alan İkizler burcu, yeni yerler keşfedip onlar hakkında bilgi toplamaktan ve bu bilgilerini aktarabileceği ortamlarda bulunmaktan büyük keyif alır. Monotonluktan çabuk sıkılacağı için tatil programlarında yenilik ve değişiklik arar. Bu yüzden eğer İkizler burcu ile tatil planınız varsa size her gün yapacak değişik aktiviteler bulan harika bir yol arkadaşı olacaktır.

Yengeç burcu için tatilinde kendini evinde gibi hissedebileceği mekanlar önem taşır. Ona bu hissi yaşatacak yerlerde kendini rahat ve huzurlu hissedecektir. Ayrıca tatile çok yakın dostları veya ailesiyle beraber çıkmaktan ve herkesle ayrı ayrı ilgilenmekten büyük keyif alacaktır. Tatilinizde yanınızda bir Yengeç burcu varsa sizin adınıza bir çok şeyi düşünecek ve ilgilenecektir.

Aslan burcu tatilinde büyük partilerin, gösterişli eğlencelerin olduğu ve ilgi toplayabileceği alanlardan keyif alır. Lüksü sevdiği için tercihlerini de bu doğrultuda yapacaktır. Gezdiği yerleri ve yaşadığı eğlenceleri paylaşmayı seven cömert ve eli açık Aslan burcunun, tatillerinde yalnızlık çektiğini pek göremezsiniz.

Başak burcu gideceği yer hakkında hiçbir şeyi şansa bırakmayı sevmediği için önceden hazırlıklar yapabileceği, ayrıntılı bilgiler toplayabileceği tatil beldelerini tercih edecektir. Kendisi için temizlik ve hijyen önem taşıdığından gideceği mekanlarda bu konuda oldukça titiz davranacaktır. Tatil planı yaptığınız yerler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, bu konuda herşeye hakim Başak burcu size harika bir rehber olacaktır.

Antik şehirler, müzeler ve sanatsal faaliyetlerin yer aldığı her türlü tatil beldeleri Terazi burcunun ilgisini çekecektir. Kendisini huzurlu ve mutlu hissedebileceği şık ve zarif ortamlarda bulunmayı tercih eder. Yalnız tatile çıkmaktan hoşlanmayan ve paylaşmayı seven Terazi burcu ile huzur ve sanat dolu güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Akrep burcu için gizem taşıyan, keşfedilmeyi bekleyen, doğayla iç içe olabileceği birçok mekan ilgi çekici olabilir. Kalabalığa karışmaktan ziyade tek başına veya kendisi için özel olan biriyle beraber sakin ve rahatının bozulmayacağı alanlarda tatil yapmayı tercih eder.

Yay burcu için hayatın kendisi bir macera olduğundan o her an keşfe ve maceraya hazırdır. Tatillerinde daha önce görmediği yerleri ziyaret etmekten, uzun yolculuklara çıkmaktan büyük keyif alır. Tatil onun için farklı kültürleri tanımak, yeni yerler keşfetmek ve bu deneyimlerini çevresindekilerle paylaşmaktır.

Oğlak burcu tatillerinde, tarihi dokusunu korumuş mekanları ziyaret edebileceği, yeni bilgiler öğrenebileceği yerlere öncelik verir. Ayrıca tatilini yaparken bile iş hayatından çok uzaklaşmak istemediği için ona bu anlamda her türlü iletişim kolaylığı verebilecek yerlerde kendini daha mutlu hisseder.

Kova burcu tatillerinde daha önce pek gidilmemiş, keşfedilmemiş ilginç mekanlarda olmayı sever. Belirli bir plan ve kurala uymaktan hoşlanmayan Kova burcuyla tatilinizde mevcut bir tura katılma planı keyfinizi kaçırabilir. Çünkü o tatillerinde kendi planını yapıp kafasına göre takılmayı tercih edecektir.

Geleneksel deniz, kum, güneş tatilinin içine biraz da romantiklik katılınca Balık burcu, tatilinde kendini cennette hissedebilir. Hayatın tüm sorumluluklarını ona unutturacak ve kendini rüyada gibi hissedebileceği ortamları tercih edecektir.

Sevgilerimle

Işın Kemancı Işıklar