ASLANLAR VE YÜKSELEN ASLANLAR 2024

Sevgili Aslanlar,

Bu yıl yaşayacakların, hayat felsefeni ve hayata bakış açını değiştirmene sebep olabilir. Geleceğe yönelik yeni hedefler belirleyebilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerin ve seyahatlerin artabilir. Yabancı kültürden kişilerle tanışabilir veya yurtdışında yaşamaya başlayabilirsin. Eğitim-öğretim konularına da odaklanıyorsun.

21 Ocak’ta Pluto’nun Kova burcuna geçişiyle beraber, evliliğin başta olmak üzere tüm yakın ilişkilerinde önemli değişiklikler olabilir. Zayıflayan ilişkilerin bitebilir. Bazı güç savaşları ve düşmanlıklar yaşayabilirsin. Ayrıca, hayatında büyük etki bırakacak kişilerle de tanışabilirsin.

26 Mayıs 2024’e kadar kariyerinde ve özel hayatında olumlu etkiler altındasın. Yeni iş teklifleri, ödüller ve terfiler alabilirsin. Evlenebilirsin. Otorite figürleri tarafından desteklenebilirsin. Kariyerinle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ideal bir dönemdesin. Bu tarihten itibaren bir yıl boyunca, geleceğe yönelik hedef ve projelerine odaklanıyorsun. Bu konuda sosyal çevren tarafından da desteklenebilirsin. Özgüvenin artıyor. Hayatına olumlu katkıda bulunacak yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.

25 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla beraber, gündemini kardeşlerin, akrabaların, komşuların kısacası yakın çevren meşgul edebilir. Günlük işlerin, iletişim trafiğin ve seyahatlerin artıyor. Çalışma ortamında da yeni sorumluluklar üstlenebilirsin. Gün içerisinde beklenmedik gelişmeler, planlarını değiştirmene sebep olabilir.

8 Nisan’da Koç burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, üzerinde çalıştığın bir konuda uzmanlaşmak isteyebilirsin. Bir eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayabilir veya yeni eğitimlere başlayabilirsin. Ayrıca, bilgi ve tecrübelerini başkalarıyla paylaşma fırsatı da buluyorsun. Yabancı kültürlerden kişiler de hayata bakış açını etkileyebilir. Akademik çalışmalar, hukuk, ithalat, ihracat, medya veya yayıncılık alanlarında da başarılı olma şansın artıyor.

2 Eylül-19 Kasım tarihleri arasında, sağlığına daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bu süreçte, zararlı alışkanlıklarını terk edebilir, yeni bir beslenme düzeni oluşturabilirsin. Bu arada, detaylı tüm çalışmalarda başarıların artıyor. Çalışma ortam ve koşullarında bazı değişiklikler olabilir. Kendi işini de kurabilirsin.

18 Eylül’de Balık burcunda oluşacak Ay tutulmasının etkisiyle, yaşayacağın bazı olaylar seni değişim ve dönüşüme zorlayabilir. İlerlemene olumsuz yönde etkileyen şeyleri tespit edebilir ve bunları çözümleyebilirsin. Bu arada ölüm ve ötesi, psikoloji, mistik ve okült konulara merakın artabilir.

2 Ekim’de Terazi burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla beraber, yakın çevren ilişkilerinde bazı değişimler yaşayabilirsin. Birçok alanda yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsin. Yakın mesafe seyahatlerin de artıyor.

Yıl boyunca, ortak finansal kaynaklar, yatırımlar, vergi, sigorta, borçlar ve miras vs. gibi konularla da ilgilenmen gerekebilir. Riskli yatırımlardan kaçınmalısın. Çünkü beklenmedik harcamalar, kayıplar veya gecikmelerle maddi yönden bazı sıkıntılar yaşayabilirsin.