ANİ DEĞİŞİKLİKLER YAŞANACAK

Hayatımız belirli bir düzende giderken hoşumuza gitsin gitmesin, mevcut düzenimizi değiştirmeyi pek istemeyiz. Bildiğimiz ve güvendiğimiz limanlardan uzaklaşmak bize zor gelebilir. Çocukluk şartlanmalarımız, alışkanlıklarımız, bilinmeze duyulan korku, maddi ve manevi birçok sebep, sahip olduklarımıza sıkı sıkıya bağlanmamıza neden olabilir. Bundan dolayı, bazen gerçekte bizim için neyin daha iyi ve doğru olduğunu göremeyebiliriz. Aslında her günümüz birbiriyle aynı gibi görünse de hepimizin yaşamında dönüm noktaları oluyor. Aniden gelişen bir olay, birden eskiyi süpürüp yerine yeniyi getiriyor.
Bu yılın önemli dönüm noktası olabilecek günlerden birine yaklaşıyoruz. Bu gezegen etkileşimini, bu yıl 3 kere deneyimleyeceğimiz için şu önemli tarihleri bir yere not edin:
17 Şubat-15 Haziran-24 Aralık
Satürn-Uranüs karesinin kesinleşeceği bu tarihler, büyük değişimlere işaret ediyor. Başkaldırıyı, devrimleri, özgürlüğü simgeleyen Uranüs gezegeni, dokunduğu yerde ani değişiklikler ve yenilenmeler getirir. 2021’de bu tarihlerde, kısıtlamaların, sınırların, engellerin, korku ve disiplinin gezegeni Satürn ile gireceği etkileşimde, hayatımızdaki mevcut yapıları ve kuralları sarsacak etkiler getiriyor.
Bu günlerde beklenmedik stresli ve üzüntü veren olaylar deneyimleyebiliriz. Tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Hayatımızda ani değişiklikler olabilir. Kadersel bir takım olayları deneyimleyeceğimiz günlerde olacağız. Bu yüzden, her birimizin doğum haritamızdaki etkisine göre, bazı şeylerin hayatımızda tamamıyla değişebileceği bir dönemdeyiz.