AKREP’TEKİ YENİ AY’IN GETİRDİKLERİ

Neptün gerilemesi 29 Kasım’da bitiyor. Ardından yine bazı şeyleri görmek istediğimiz gibi görebileceğimiz etkiler altında olacağız. Ancak onun öncesinde, 15 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, bize bazı şeylerin iç yüzünü daha iyi görebilmemizi sağlayacak etkilerini gönderiyor. Jüpiter ve Pluto’nun etkisiyle, yeni başlangıçlar için bir çok olumlu fırsatları içinde barındıran bu dönemde, güç savaşları da sahnede olacak. Venüs’ün Pluto ve Jüpiter ile yaptığı kare açı, aşırılık ve abartıya kaçma eğilimlerini körüklüyor. İkili ilişkilerde kıskançlık ve manipülatif davranışlar sergilenebilir.
Aşırılıklarımızı, dengemizi bozan eğilimlerimizi, sürekli kontrol altında tutmaya çalıştığımız, ancak artık bırakmamız gereken şeyleri daha iyi fark edebileceğimiz bir dönemdeyiz. İsteklerimizi gerçekleştirebilecek gücü kendimizde buluyoruz. Sanatsal faaliyetler başta olmak üzere bir çok alanda artan hayalgücümüzden en iyi şekilde yararlanabiliriz.
Etkisi ortalama olarak 15 gün sürecek Akrep’teki yeni Ay’da; diplomasi gerektiren konularda zorlanmalar, bankacılık ve finansal alanda yeni düzenlemeler, sınır çatışmaları, adalet sistemi, kadınlara ve çocuklara yönelik bazı haberler gündeme gelebilir.