JÜPİTER VE PLUTO 3. KEZ BULUŞUYOR

Bu yıl, 5 Nisan ve 30 Haziran’da Oğlak burcunda kavuşan Jüpiter ve Pluto, 13 Kasım’da 3. kez buluşuyor. Korona virüsünün yayılmasını tetikleyen bu buluşma, maalesef virüsün yayılış hızını ve finansal krizleri daha fazla arttıracak etkiler taşıyor. (Daha önce de belirttiğim gibi, gezegenlerin genel enerjilerine baktığımızda, virüs ile ilgili tünelin sonundaki ışık için, Aralık sonu ve Ocak ayının ortası diyebiliriz.)
Ancak her gezegen kombinasyonunda olduğu gibi, bu buluşma, olumsuz etkilerinin yanında olumlu etkileri de içinde barındırıyor. Bu etkilerle;
Hayatımızda bazı şeyleri yenileyip geride bırakabilme gücünü buluyoruz.
Sorumlulukla çalışma ve hedeflere ulaşma gücümüz artıyor. Kararlılıkla yapılan işlerde, büyük başarılar elde edilebilir.
Bizi büyüten ve dönüştüren bir çok kadersel olay yaşıyoruz. Ancak bir noktadan sonra artık suçlamaları bırakıp, yaşananlardan ders çıkarabilmek, neyi değiştirebileceğimize odaklanmak, bir birey olarak kendi gücümüzün farkında olmak ve bunu toplumun yararına da nasıl kullanabileceğimizi düşünmek ve harekete geçmek için bu güçlü etkilerden faydalanabiliriz.