BİRBİRİMİZDEN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VAR

21 Kasım’da Güneş, Yay burcuna geçiyor. Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Yaylar:)
Bu yıl tüm yaşadıklarımıza rağmen, Güneş Yay burcundayken iyimserliğimiz artıyor. Mars gerilemesinin de bitmesinin etkisiyle, isteksizlik ve halsizlik hislerimizden biraz olsun kurtuluyoruz.
Güneş Yay’dayken ve hayatımızda bir takım kısıtlamalar varken neler yapabiliriz?
Yeni bir şeyler öğrenmek, online eğitimler almak veya vermek için uygun zamanlardayız. Rutinimizin dışına çıkmak ve yepyeni şeyler öğrenmeye çalışmak bize iyi gelecektir.
Bu dönemde okuyacağımız kitaplar, izleyeceğimiz belgeseller, filmler veya diziler bakış açımızı değiştirmekte etkili olabilir. Bu sebepten, her zaman okuduğumuz veya izlediğimiz şeylerin dışına çıkıp, farklı görüşlere yer vermek bize fayda sağlayacaktır.
Güneş Yay’dayken, yeni kişilerle tanışıp onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanma şansını da bulabiliriz.
Güneş 21 Aralık’a kadar Yay burcunda kalacak. Tüm bu fırsatların yanı sıra, bu dönemde hangi konularda önyargılı ve patavatsız olabileceğimize de görebileceğimiz bir takım olaylar yaşayabiliriz . Başkaları için en doğruyu kendimizin bildiği gibi bir yanılgıya düşebiliriz. Bu eğilimlerimizin ve yaklaşımlarımızın farkında olmak büyük önem taşıyor. Çünkü Güneş Yay’dayken, tüm ilişkilerimizde hoşgörüye yer açıp, birbirimizden öğrenebileceğimiz bir çok şey olduğunun farkına varabilme fırsatına sahibiz.