TERAZİ BURCUNDA GÜÇLÜ DOLUNAY

16 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Pluto’nun yoğun enerjisini hissedeceğimiz bu Dolunay’da adalet, ilişkiler ve denge konuları ön plana çıkıyor. Gücümüzü kullandığımız alanları ve ilişkilerimize yaklaşımlarımızı yeniden değerlendirmemizi sağlayacak olaylar deneyimleyebiliriz. Bu süreçte, hayatımızda yer alan otorite figürleriyle de çatışmalar görülebilir. Hayatımızda zor da olsa bazı kararlar vermek zorunda kalabiliriz. İlişkilerimiz başta olmak üzere bir çok alanda test ediliyoruz. Bazı şeylere son noktayı koymamız gerekebilir.
Diğer yandan, Mars ve Satürn’ün destekleyen enerjisiyle, bazı takıntılarımız, kötü alışkanlıklarımız ve eğilimlerimizden de kendimizi özgürleştirme fırsatını buluyoruz. Vereceğimiz kararlarla hayatımızda olumlu değişiklikler gerçekleştirebiliriz.
Etkisi 15 gün sürecek bu Dolunay’da, başta finans ve ilişkiler alanında olmak üzere, bir takım gizli konular gün yüzüne çıkabilir. Sel bakınları ve tsunami haberleri duyabiliriz. Adalet sistemi, turizm ve eğlence yerlerine yönelik yeni düzenlemeler olabilir. Uluslararası ilişkiler hız kazanabilir. Bazı spekülasyonlar, mülteci ve ölüm haberleri gündeme gelebilir.