13 EYLÜL 2015 GÜNEŞ TUTULMASI

13 Eylül 2015 Pazar günü sabah saat 09:42’te Başak burcu’nun 20.derecesinde Güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması Ay, Güneş ile Dünya’nın arasına geldiği ve Güneş’in ışığını kestiği zaman oluşur. Güneş tutulması daima yeniaydır. Tutulmalar değişim zamanlarıdır ve bizleri beklemediğimiz, kontrolümüzün dışında gelişen olaylar karşısında harekete geçmeye zorlar. Ay tutulmaları sonlanmalara işaret ederken, Güneş tutulmaları ise yenilikleri ve yeni başlangıçları getirir. Ajandamız değişir. Bu değişiklikler içerisinde gerginlik barındırsa da sabırlı olup bu gerginlikleri iyi yönetmek bize avantaj sağlar. Başak burcundaki tutulma genel olarak bu burcun simgelediği sağlık ve hizmet alanlarında yenilikler, yeni atılımlar ve gelişimlere sebep olacaktır. Bunun yanı sıra genel olarak burçlarımıza göre hangi alanlarda  yenilik ve değişim yaşayacağımıza bakacak olursak;

Koç Burcu:

Günlük rutin işler, ustalık-çıraklık ilişkileri, iş ortamı ve iş arkadaşlarıyla ilişkiler, iş yoğunluğu, sağlıkla ilgili konularda yenilikler ve değişim.

Boğa Burcu:

Aşk, romantizm, eğlence, hobiler, çocuklar ve  yaratıcılık içeren konularda yenilikler ve değişim.

İkizler Burcu:

Ebeveynlere, aileye, ev ve yuvaya ait konularda yenilikler ve değişim.

Yengeç Burcu:

İletişim tarzı, öğrenme, öğretme, günlük trafik, kısa mesafeli seyahatler, ticaret, kardeşler ve komşularla ilişkiler, yazılı belgeler ve kontratlarda yenilikler ve değişim.

Aslan Burcu:

Kişisel değerler ve yetenekler, maddi ve manevi kaynaklar, para kazanma ve değerlendirme biçimlerinde yenilikler ve değişim.

Başak Burcu:

Kişisel farkındalık, yeni başlangıçlar yapma, fiziksel ve ruhsal olarak kendini ortaya koyma ve ifade etme şeklinde yenilikler ve değişim.

Terazi Burcu:

Bilinçaltında yer alan ve kişiyi kısıtlayan şartlanmalara ait dönüşüm ve şifalanma, kabullenicilik, merhamet ve fedakarlık yolunda yenilikler ve değişim.

Akrep Burcu:

Arkadaş çevresi, sosyal gruplar, organizasyonlar ve grup aktiviteleri, geleceği yönelik hedeflerde yenilikler ve değişim.

Yay Burcu:

Toplumsal rol ve statü, ün, kariyer alanında yenilikler ve değişim.

Oğlak Burcu:

Hayatın anlamı, dini ve felsefi alanlarda çalışmalar, yayıncılık, tüm akademik konular,  yurtdışıyla ilişkiler, uzak yerlere seyahatler alanında yenilikler ve değişim.

Kova Burcu:

Kendini dönüştürme diğer bir ifadeyle yeniden doğma, ölüm, ortak paralar ve kaynaklar, miras, sigorta, borç konularında yenilik ve değişim.

Balık Burcu:

Tüm birebir ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar, adli davalar, hak-hukuk, antlaşma ve yasal kontratlarda yenilik ve değişim.

Tüm yeni başlangıçların ve bitişlerin hepimiz için mutluluk getirmesini dilerim.

Sevgilerimle