YENİLENİP ŞİFALANMA ZAMANI

1 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, tempomuzu hızlandırıyor. Önümüzdeki 15 gün boyunca kendi güvenimizi inşa etmek, hedeflerimizi belirlemek, korkularımızın üzerine gitmek ve isteklerimizi belirlemek için Koç’un enerjisinden yararlanabiliriz. Kendimizi yenileme ve şifalandırma şansını buluyoruz.
Mars ve Satürn, hedeflerimizi büyük bir sorumlulukla gerçekleştirmemizi sağlarken, karşımıza engeller de çıkartarak gücümüzü sınıyor. Bu süreçte, hayatımızdaki otorite figürleriyle bazı çatışmalara sürüklenebiliriz. Geçmişimizdeki bazı duygusal yaralar yeniden açılabilir. Venüs’ün Satürn ile etkileşimi de özgüvenimizi sınıyor. Reddedilme korkularını arttırıyor. Korkularımızı karşımızdakine yansıtma eğilimimiz artacağı için ilişkilerimiz de test edilebilir. Kendimize yarattığımız engelleri ve bunların üstesinden nasıl gelebileceğimizi sorgulamak için ideal bir zamandayız.
Yeni Ay’daki güçlü Kayron ve Merkür etkisi, cesur fikirlerimizi besleyerek şifalanmamız için gereken adımları atmamızı kolaylaştırıyor. Aşamadığımız bazı konularla yüzleşebilme cesaretini buluyoruz. Fikir alışverişinde bulunmak ve şifa tekniklerine odaklanmak için güzel bir zamandayız. Bu süreçte, kendi değer duygumuzu ve özgüvenimizi güçlendirmek için çalışmalar yapabiliriz.
Koç’taki Yeni Ay, seyahat sıklığımızı arttırabilir. Yakın çevremizle(kardeş, akraba, komşu vs.) daha fazla iletişime girebiliriz. Günlük koşuşturmalarımız, görüşme ve antlaşmalarımız artabilir.
Ülkemizde, hükümet ve liderlerle ilgili, ekonomi, eğitim, iletişim ve medya alanlarına ait bir çok haber gündeme gelebilir. Tüm Dünya’da şifalanmaya yönelik konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.