YENİ BİR BAŞLANGIÇ NOKTASINDAYIZ (KOÇ BURCUNDA YENİ AY)

Mart Ayındaki önemli gezegen hareketleri, hayatımızın yeni bir dönemini başlatıyor. 21 Mart için ise “bir başlangıç noktası” diyebiliriz. O gün saat 20:24’te Koç Burcunda oluşacak Yeni Ay, geleceğimize yönelik seçimler yapmamızı ve harekete geçmemizi talep ediyor. Çünkü ne ekersek onu biçeceğimiz bir dönemdeyiz. Artık kendimize“ Hayatımda neyi gerçekleştirmek istiyorum? “ diye sorma zamanı.
Yeni Ay’daki Venüs etkisi, hedeflerimizin peşinde koşarken, kendimize ve çevremize sevgi ve duyarlılıkla yaklaşmamızı sağlıyor. Her ne kadar Neptün biraz kafa karışıklıkları yaratsa da Satürn gezegeni, dengemizi bulmamızı kolaylaştırıyor. Sabırsız Mars kararsızlığımızı sonlandırıp bizi harekete geçirirken, Uranüs ise bize uyandıracak bir etkilerini gönderiyor. Bu dönemde;
-Yeni başlangıçlar yapabilme gücümüzün farkına varalım.
-Başarmak istediklerimize odaklanalım.
-Yenilenmekten korkmayalım. Hiç denemediğimiz şeyleri yapmak ve hiç söylemediklerimizi söylemek için güzel bir dönem.
-Kararsızlık çektiğimiz konulara son noktayı koyalım.
-Gerektiğinde risk almaktan korkmayalım.
Bilgi kirliliğinin olabileceği bir Yeni Ay dönemindeyiz. Her duyduğumuza inanmayıp sorgulamak önem taşıyor. Ülkemizde bu dönemde, partilerden istifa haberleri duyulabilir. Emeklilere yönelik yeni düzenlemeler yapılabilir. Ayrıca, ülke güvenliğine yönelik konular da önem kazanıyor. Büyük patlama ve yangın haberleri duyulabilir. Bazı dolandırıcılık haberleri, deniz ve denizciliğe yönelik haberler de gündeme gelebilir.