YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN GÜZEL BİR ZAMAN ( BAŞAK BURCUNDA YENİ AY)

Bu yıl bu zamana kadar kendimizi sorguladık, sorumluluklarımızı gözden geçirdik, ilişkilerimize odaklandık. Gökyüzündeki hareketleri takip etmeye başladığınızda, aslında her şeyin birbiriyle ne kadar bağlantılı olduğunu ve her değişimin bizi bir diğerine hazırladığını daha net görebilirsiniz.

30 Ağustos’ta Başak burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu Yeni Ay’da Başak burcundaki Merkür( 29 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek) ve Mars gezegenleri, bizi, kararlı, sistemli ve analitik bir biçimde harekete geçmeye hazırlıyor. Venüs gezegeni de yeni başlangıçlar için istekli olmamızı destekliyor. Mars’ın agresif doğası, Merkür ve Venüs ile dengeleniyor. Diğer yandan, Uranüs ise olumlu açısıyla beklenmedik sürprizler getirerek bizi değişim ve harekete sürüklüyor.

Başak burcundaki tüm bu hareketlenme, aksaklıkları görebilme, bunları sorgulama ve hayatımızı daha iyi seviyeye getirebilme şansını bize sunuyor. Akıllı, pratik ve mantıklı davranmamızı, değişime adapte olmamızı sağlayan etkiler altındayız. Etkisini önümüzdeki iki hafta boyunca yoğun olarak hissedebileceğimiz bu Yeni Ay döneminde, yeni başlangıçlar için kararlar almak ve bunları uygulamak için uygun bir dönemdeyiz.