DÖNÜŞÜM ZAMANI (AKREP’TE GÜÇLÜ DOLUNAY)

24 Nisan’da Akrep burcunda çok güçlü bir Dolunay deneyimleyeceğiz ve bu Dolunay etkisi, duygusal çalkantılarımızı arttıracak. Uykusuzluk çekebilir, mutsuzluk ve karamsarlık hissedebiliriz. Pluto gezegeni yine sahnede yer alacak. Dönüşümü, yeraltını ve ölümü simgelen bu gezegen, bir takım sonlanmaları hızlandırıyor. Bazı güç savaşları ve kitlesel ölümlere şahit olabiliriz. Güvenlik konuları, yeni yasalar, skandal haberler ve finansal alanda önemli gelişmeler de gündeme gelebilir.
Bu dönemde, hayatımızda ciddi değişim ve dönüşümler yaşayabiliriz. Daha önce fark edemediğimiz derin duygularımız ve bazı gerçekler de gün yüzüne çıkabilir. İlişkilerimizde bizi çıkmaza sokan konularla yüzleşebiliriz. Bazı şeyleri geride bırakabiliriz. Kendimizi yenileme isteğimiz de artıyor. Bu süreçte, önemli kararlar verebiliriz. Ancak, kararlarımızda aceleci davranmayıp sonuçlarını iyice değerlendirmemiz gerekiyor.
Etkisini 15 gün boyunca yoğun olarak hissedeceğimiz bu Dolunay’da, ard arda bir çok olay yaşanabilir. Dengemizi korumak amacıyla, doğada vakit geçirmek, meditasyon yapmak, müzik dinlemek, sevdiğimiz kişi ve aktivitelere zaman ayırmak bize iyi gelecektir.