VENÜS AKREP’TEYKEN İLİŞKİLER

 

Venüs kendi evinde, Terazi burcunun yöneticisi olarak, temsil ettiği sevgi, denge, güzellik ve zerafet konularında ilişkilere olumlu enerjilerini gönderirken, 23 Eylül 2016 tarihinde Akrep burcuna geçiş yaptı. Böylece Akrep’in yoğunluğu, tutkusu, sahiplenici, kontrolcü ve “ ya hep ya hiç” diyen yapısı devreye girdi.

Eğer Akrep burcundan söz ediyorsak artık hiçbir şey yüzeysel değildir. Her şey ciddiye alınır. Duygular derinlik kazanmıştır. Bu yüzden 18 Ekim 2016 tarihine kadar ilişkiler, başta aşırı sahiplenicilik, tutku, kontrol, kıskançlık ve öfke olmak üzere birçok alanda teste tabi tutulacak. Yüzeysel olan ilişkilerde ciddi bir zorlanma ve bitiş görülebilir.

Bu dönem her ne kadar sancılı bir dönem olsa da ilişkilerinizde neleri yanlış yapıyorsunuz? Takıntılı olduğunuz konular neler? Neleri dönüştürüp değiştirebilirsiniz? Kaybetme korkunuz sizi neleri yapmaktan alıkoyuyor? vb. sorulara da yanıtlar arayacağınız ve kendinizle yüzleşebileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu sayede ilişkilerinizde yenilenme ve güçlenme yolunda olumlu adımlar atabilirsiniz. Sabırlı ve soğukkanlı kalabilmek önem taşıyor.

Sevgilerimle

Işın Kemancı Işıklar