UYANMA VAKTİ (OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY)

İlişkiler başta olmak üzere olduğundan farklı görüp algıladığımız ve idealize ettiğimiz konularda, bizi uyandıracak bir Dolunay’a hazır olun! 24 Haziran’da Oğlak burcunda gerçekleşecek bu Dolunay’da yaşadıklarımızı gerçekçi bir biçimde değerlendirmeye başlıyoruz. 25’inde Balık burcunda başlayacak Neptün gerilemesi de gerçeklerin birer birer gözler önüne serilmesini sağlayacak. Kendimizi kandırdığımız veya kandırıldığımız konuları daha net görebiliriz.

İlerleyen Merkür’ün Satürn’le üçgen açısı da bize bazı şeyleri sonlandırmak ve yeni başlangıçlar yapmak için gereken desteği veriyor. Hedeflerimize daha kolay odaklanabileceğimiz günlerdeyiz.

Bu Dolunay’da hazır Güneş de Yengeç burcundayken, kendimizi dinlemek ve hislerimizi anlayabilmek önem taşıyor. Çünkü, Satürn, Mars ve Kayron etkileşimi, kapanmayan bazı yaralarımızı sarmamızı sağlayacak enerjileri bize gönderiyor. Etkilerini ortalama 15 gün boyunca hissedeceğimiz bu dönemde, hayatımıza yeni bir soluk getirmek ve ilerlemek için sorumluluklarımızı üstlenebilir ve bazı şeyleri geride bırakıp harekete geçebiliriz.