URANÜS GERİLERKEN

Uranüs, 20 Ağustos’ta Boğa burcunda gerilemeye başlıyor. 18 Ocak 2022’ye kadar sürecek bu gerileme süreci, kuralları yeniden belirlememiz için hepimize ilham veriyor. Ani değişimlerin, uyanışın ve yeniliklerin gezegeni Uranüs, başkaldırılar, isyanlar, beklenmedik olaylar ve orijinal fikirlerle herkesin hayatını değiştiriyor.
2019 yılından beri Boğa burcunda olan Uranüs, maddi kaynaklara, güvenlik ve değer duygularına bakış açımızı değiştirecek olayları tetikliyor. Bazı geleneksel yaklaşım tarzlarının ötesine geçip yeniliğe yer açmamızı destekliyor. Daha açık fikirli olmak ve bizi kısıtlayan yanlış inanışlardan kurtulmak için bu gerileme döneminden yararlanabiliriz. Kendimizi özgürleştirecek adımlar atabiliriz.
Uranüs, önce bir süre sahne arkasında çalışır ve hemen fark edemesek de aslında değişim başlamıştır. Sonra aniden bir şeyler yaşarız ve artık değişim kaçınılmazdır. Bu sene 17 Şubat, 15 Haziran’ın ardından 24 Aralık civarında da Uranüs, değişimini başlattığı hayatlarımızı daha büyük bir dokunuşla sarsacak. Değişime ayak uyduramayanın eleneceği günlerdeyiz.