TAMAM MI DEVAM MI? (TERAZİ BURCUNDA YENİ AY)

6 Ekim’de Terazi burcunda oluşacak Yeni Ay, kendi değer ve ihtiyaçlarımızdan vazgeçmeden bir ilişkide var olabilmemiz için yapmamız gerekenlere dikkat çekiyor. Mars ve Uranüs etkileri, bizi bu alanda harekete geçiriyor. Satürn gezegeni de kendimizi uygun bir şekilde ifade edebilmemiz ve ilişkilerimizi yeniden yapılandırmamız için gereken sabır ve kararlılığı göstermemizi sağlıyor. Kısacası, bu Yeni Ay’da ilişkilerimizi yeniden değerlendiriyoruz. Ortalama 15 gün sürecek bu dönemde ilişkilerimizi ve bu alandaki yaklaşımlarımızı sorguluyoruz. “ Tamam mı ? devam mı?” noktasına gelebiliriz.
Terazi burcu enerjisi, hayatımızda denge, düzen ve adalet isteğini arttırıyor. Bu süreçte Yay burcundaki Venüs, özgürlük ihtiyacımızı arttırırken, kendimiz olabildiğimiz ve baskı hissetmediğimiz ilişkilerde yer alma isteği duyuyoruz. Bu Yeni Ay, hayatımıza ve özellikle ilişkilerimize yeni bir soluk getirebilir.
Yeni Ay sürecinde görüşmelerimiz verimli geçebilir. Duygu ve düşüncelerimizi daha net ifade edebiliriz. Mars gezegeni bizi bu alanda destekliyor. Gücümüzü ve enerjimizi arttırıyor. Hedeflerimizi gerçekleştirecek özgüven ve cesareti buluyoruz.
Diğer yandan Mars’ın yarattığı yüksek enerji, öfke ve şiddet duygularını da tetikliyor. Uranüs etkisinin yarattığı değişim ihtiyacı da başkaldırıları ve adalet arayışını arttırıyor. Bu süreçte, sıklıkla bazı ayaklanmalar, protestolar, başkaldırılar, terör saldırıları, siber saldırılar ve şiddet haberleri duyabiliriz.