SARSICI BİR YENİ AY

13 Kasım’da saat: 12:30’da Akrep burcunda oluşacak Yeni Ay, Mars ve Uranüs arasında bir düelloyu andırıyor. Oldukça güçlü etkiler altında olacağımız bu süreçte, bir yandan isteklerimizi gerçekleştirmek için inanılmaz bir istek ve irade gücü hissederken, diğer yandan kontrolümüzün dışında gelişecek ani olaylara adapte olmaya çalışacağız.
Bu dönemde, kendimizi biraz stresli ve depresif hissedebiliriz. Güvenlik amacıyla sıkı sıkıya tutunduğumuz bazı şeylerin sonlandığını görebiliriz. Yeni başlangıçlar için eskilerle vedalaşılan bir dönemdeyiz. Bu sebepten, yaşayacaklarımız sarsıcı olabilir. Diğer yandan, kendimize sıradışı hedefler belirleyebilir, denenmemişi denemeye daha cesur ve istekli olabiliriz.
Tutulmaların ardından gerçekleşen bu Yeni Ay, hayatımızda yenilenecek ve noktalanacak şeyleri tetikleyecek. Dengemizi bulmakta zorlanabiliriz. Yeni Ay’daki Neptün, Mars ve Uranüs’ün yarattığı sert etkiyi biraz hafifletse de yine de hepimizin hayatının farklı alanlarında güçlü bir dönüşüm bizi bekliyor.