OYUNUN KURALLARINI DEĞİŞTİREN ETKİLER- İKİZLER BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

Geçmişe ait bir çok şeyi yeniden gündeme getirecek bir Güneş Tutulmasına hazır olun! Gerilemekte olan Merkür, bazı şeylere “ yine yeniden” diyerek tekrar önümüze getiriyor. “Şu an olsaydı, başka türlü davranırdım “diye düşünüyorsanız, bu konuda test edilebileceğiniz olaylar deneyimleyebilirsiniz.
10 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulmasının etkisi, Aralık ayına kadar sürecek. Mars- Pluto karşıtlığı ve tutulmanın hemen ardından 15 Haziran’da oluşacak olan Satürn-Uranüs karesi, hayatımıza beklenmedik büyük değişiklikler getirebilir. Bu süre içerisinde bir şeyleri bırakmayı ve değişmeyi bize öğretecek etkiler altındayız. Kurallar değişiyor ve gücümüzü akıllı bir biçimde kullanabilmek önem taşıyor.
Bu süreçte Satürn’ün de desteğiyle hedef ve hayallerimize odaklanmak için olumlu etkiler altındayız. Ancak Merkür’ün 23 Haziran’a kadar gerileyeceğini unutmayalım. Yeni başlangıçlar için biraz bekleyelim. Merkür-Neptün karesi bize bir süre kafa karışıklıkları, kararsızlıklar ve yanlış anlaşılmalar getirse de ay sonuna doğru bazı şeyleri daha net görebileceğiz. Bu şartlar altında, şimdilik sadece ayrıntılı çalışma ve planlama yapmak uygun görünüyor.
Ülkemizdeki etkilerine bakacak olursak; gizli kalmış bir çok şeyin ortaya çıkacağı bir dönemdeyiz. Uluslararası ilişkilerin yanı sıra ülkenin ekonomik durumu daha fazla konuşulacak. Gençlere yönelik bazı konular gündemi meşgul edebilir. Turizm alanında ve eğlence yerlerinde yeni düzenlemeler olabilir. Aynı zamanda hepimizi şok edecek beklenmedik değişimler ve haberler bizi bekliyor.