NELERDEN ÖZGÜRLEŞEBİLİRSİN?

Güneş 20 Ocak’ta Kova Burcuna geçiyor. Sevgili Kovalar, şimdiden nice mutlu ve sağlıklı yaşlara…
Güneş’in Kova burcunda seyahati sırasında sosyalliğimiz artıyor. Arkadaşlarımızla bol bol buluşabilir, keyifli vakitler geçireceğimiz organizasyonlara katılabiliriz. Aynı zamanda bu dönemde, sosyal olaylara daha fazla duyarlılık gösterebiliriz. Haksızlıklara ve adaletsizliklere başkaldırma isteğimiz artıyor. Bu konularda bize düşen sorumlulukların neler olduğuna odaklanabiliriz. Kova’nın orijinal ve sıra dışı fikirlerinden yararlanarak, hem kendimize hem de içinde bulunduğumuz topluma daha fazla katkıda bulunabiliriz. Bu arada sosyal medyada da bu doğrultuda daha fazla paylaşımlar görebiliriz.
Artık yenilikler, bize alışmış olduğumuz düzenden daha fazla ilgi çekici gelmeye başlıyor. Merkür’ün de 3 Şubat’a kadar Kova burcunda olmasının etkisiyle, daha fazla özgürlük arzusuyla, kendimizi tutsak ettiğimiz korkulardan ve bazı kalıplardan çıkma cesareti gösterebiliriz.
Güneş 19 Şubat’a kadar Kova burcunda kalacak. Bu süre içerisinde Kova’nın insancıl, objektif, orijinal, yenilikçi, özgün, entelektüel, adil ve bağımsızlığına düşkün yönlerinden yararlanmak için olumlu etkiler altındayız.