KORKULARIMIZDAN ÖZGÜRLEŞME ŞANSI

Hayatımızda bazı şeyleri değiştirmek, başlatmak ve bakış açımızı genişletmek için olumlu enerjiler altındayız. Güneş’in ardından Merkür de bugün Aslan burcuna geçiyor. Böylece kendimiz daha cesur bir biçimde ifade etmeye başlıyoruz. Yaratıcılığımız artıyor. Artan özgüvenimizle beraber, Kova’daki Jüpiter’in de etkisiyle, bakış açımızı değiştirip kendimizi bazı şeylerden özgürleştirme şansını yakalayabiliriz.
Bu dönemde, hangi alanlarda aşırı ego ve gurur sergilediğimizi fark edebileceğimiz bazı olaylar yaşayabiliriz. Korkularımıza yenik düştüğümüz konulardan da özgürleşme şansını buluyoruz.
Diğer yandan, Mars gezegeni 29 Temmuz’da Başak burcuna geçiyor ve birçok işimizi tamamlamamızı sağlayacak enerjisini bize sunuyor. Mars, 15 Eylül’e kadar bu burçta kalacak. Çeşitli enfeksiyonlara, ateşli hastalıklara ve kazalara açık günlerdeyiz. Sağlıklı olmak adına aşırı spor yapma eğilimlerine dikkat! Kendimizi fiziksel olarak çok zorlayabiliriz. Kısacası, bu günlerde sağlığımızı riske atacak her şeyden uzak durmaya çok dikkat etmeliyiz.