DEĞİŞİMLER HIZ KAZANIYOR ( ASLAN BURCUNDA YENİ AY)

8 Ağustos’ da Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, bizi rutinimizden çıkartacak etkilerle geliyor. Uranüs’ün güçlü enerjisi, dokunduğu alanda eskileri yıkıp yenileri getirmeye devam ediyor. Hayatımızda artık geride bırakmamız gerekenlerle vedalaşmalar devam edecek. Özgürlük isteğinin ağır bastığı bugünlerde başkaldırıları ve sonlanmaları daha fazla duyacağız.
Venüs- Neptün karşıtlığı, hassasiyetimizi arttırıyor. Bazı şeyleri görmek istediğimiz gibi görebiliriz. Yine de bu çok uzun sürmeyecektir. Çünkü bu süreçte Satürn gezegeni görmezden geldiğimiz konuları yeniden karşımıza çıkarıyor. Sorumluluklarımızı bize hatırlatıyor.
Yeni Ay’ın etkisini yoğun olarak hissedebileceğimiz 15 günlük süreçte, finansal açıdan da dikkatli olmalıyız. Bu alanda bir takım, yanılgılar ve aldanmalar yaşanabilir.
Başlangıçta bize güvensizlik ve korku hissi verse de Aslan’daki Yeni Ay, hayatımızda yeniliğe yer açabilmemiz için bahar temizliği yapacak gibi görünüyor. Sadece çevremizin yarattığı baskılardan değil aynı zamanda kendimize ördüğümüz duvarlardan da özgürleşmemizi sağlayacak etkiler altındayız. Pluto gezegeni de dönüşümümüzde bizi destekliyor.
Aslan burcunun doğası, bizim değişimler karşısında daha cesur ve güvenli durmamızı sağlıyor. Belirsizlikten kaynaklanan stres ve korkularımıza rağmen esnek davranabilenin kazanacağı günlerdeyiz. Olaylara farklı yaklaşım sergilemek, yeni fırsatları görebilmemizi sağlayabilir.