KENDİNİ YENİLEME ZAMANI (GÜNEŞ AKREP BURCUNA GEÇİYOR)

23 Ekim’de Güneş Akrep Burcuna giriyor ve 22 Kasım’a kadar bu burçta kalacak. Burçlar kuşağının en güçlü burçlarından biri olan Sevgili Akrepler, şimdiden doğum gününüz kutlu olsun!
Bu dönemde her şeyi derinlemesine sorgulama ihtiyacımız artıyor. Bu sebepten yaşadığımız bazı sorunların nedenini bulmak ve kendi duygusal derinliklerimize inmek için ideal zamanlardayız. Bu sayede bazı şeyleri sonlandırma ve yenileme şansını da buluyoruz.
Her ne kadar Akrepler, kontrolü sevip bazı şeylerden vazgeçmekte zorlansa da kendini yenileme konusunda muazzam bir güce sahiptir. Bu süreçte biz de bazı şeyleri başlangıçta değiştirmeye niyetli olmayabiliriz. Ancak yaşayacağımız bir takım olaylar, hayatımızdaki bazı çürümüş şeyleri çıkarmamıza sebep olabilir. Böylece bazı duygusal yükleri terk edebilir ve yenilenmiş olarak yolumuza devam edebiliriz.
Bu dönemde bazı sırlar ve gizlenen olaylar ortaya çıkabilir. Önsezilerimiz artıyor.
Özellikle kendimizle yüzleşmek için Akrep’teki Güneş’in enerjisinden yararlanabiliriz. Bu konuda bir takım terapilerin de faydası olabilir. Hayatımızdaki kişilerle yaşadıklarımızın da bizim dönüşümümüze katkısı olacaktır. Bu arada kendimizle ilgilenmeyi bırakıp etrafımızdakileri değişime zorlamamaya dikkat edelim. Bu hayatta herkesin deneyiminin ve öğrenme şeklinin farklı olduğunu unutmamalıyız.
Tüm bunlara ek olarak Güneş Akrep burcundayken, eşiniz, bir yakınınız veya ortağınızla paylaştığınız kaynaklarınız veya yatırımlarınız ile ilgili bazı konularla da ilgilenmek durumda kalabilirsiniz.