KENDİ GÜCÜNÜN FARKINDA MISIN? (MARS GERİLEMEYE BAŞLIYOR)

Mars gezegeni, 10 Eylül’de Koç burcunda gerilemeye başlıyor. Gerileme 14 Kasım’a kadar sürecek. Bu gerileme süresince adım atmakta, kararlılık göstermekte, hedeflerimize ulaşmakta ve kendimizi ortaya koymakta bazı gecikmeler veya engeller yaşayabiliriz. Kısacası, gücümüzü nasıl yönetebildiğimizi veya yönetemediğimizi fark edebileceğimiz bir dönem başlıyor. Cesaret ve özgüvenimiz teste tabii tutulacak. Geçmişten gelen ve bir şekilde çözmemiz veya artık hayatımızdan çıkarmamız gereken konular da yeniden karşımıza çıkabilir.
14 Kasım’a kadar sabrımız sınanıyor. Birçok şeye çok çabuk öfkelenebiliriz. Kendimizin veya karşımızdakinin ne kadar farkında olduğumuz ve egomuzu yönetme şeklimiz, bu dönemde bize rehberlik edecektir.
Gerileme boyunca kendi zayıflıklarımızla yüzleşebilme cesareti göstermek önem taşıyor. Hayatımızda gerçekte gitmek istediğimiz yolu belirlemek ve bunun için neler yapabileceğimizi planlamak için uygun bir dönemdeyiz. Ancak tüm bu planlarımıza yönelik harekete geçmek için mümkünse Mars gerilemesinin bitmesini bekleyelim.