İLİŞKİLER MERCEK ALTINDA- 1 AĞUSTOS ASLAN BURCUNDA YENİ AY

1 Ağustos’ da Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bu Yeni Ay’da Venüs ve Uranüs sahnede yer alıyor. Bu sebepten bir yandan keyifli ortamlarda bulunup sosyalleşeceğimiz ancak diğer yandan da özellikle ilişkilerimizde beklenmedik değişikliklerin yaşanabileceği bir sürece giriyoruz. Kendimizi baskı altında hissettiğimiz bazı ilişkilerde ani bitişler yaşanabilir. Aynı zamanda yeni ilişkilere başlayabilir veya ilişkimizi dengeli bir hale getirmek için çalışabiliriz. Bu ayın genelinde, yeni başlayan bazı ilişkiler de başladığı gibi hemen bitebilir.
Bu Yeni Ay’da finansal açıdan da kontrol edemeyeceğimiz bazı sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Bu sebepten yatırım ve harcamalarda dikkatli olmakta fayda var.
Bu dönemde kendimizi gergin hissettiğimizde, ani kararlar vermemeye çok dikkat edelim. Mantıklı hareket edemeyebiliriz. Sadece gurur meselesinden dolayı bazı konulara son noktayı koymak isteyebiliriz.
Yeni Ay Aslan’dayken, sevdiklerimizle beraber olmak için zaman yaratmak ve sevgimizi cesaretle içimizden geldiği gibi ifade edebilmek bizi mutlu edecektir. Yaratıcılığımızı ortaya koyacak ortamlar ve projeler yaratmak için harekete geçebiliriz.
Yeni Ay’ın etkisi ortalama olarak 4 hafta sürecek.